Авторські статті

Російські терористи знову почали наступ з «Градів» і «Ураганів»

   Сьогодні пізно ввечері жителі Донецька повідомляють, що чують потужні залпи реактивних систем. Імовірно, терористи обстрілюють з житлових кварталів позиції сил АТО, біля аеропорту, Пісок і Авдіївки.

«Площа Шахтарська – сильний гуркіт? По звуку не “Град»- «Ураган»? ». «З боку Азотного – Пісок чутно серію вибухів, схоже на прилетівші ракети РСЗВ», «Близько години тому вибухи (залпи) в різних місцях, перший, аж шкло дзенькнуло, решта далі».

Втім, і попередніми пізніми вечорами городяни чули залпи «Градів», але тоді це були, судячи з усього, навчання. Сьогодні ж одиночні артилерійські залпи в Донецьку зазвучали близько 7 вечора.

Що ж, зброї та боєприпасів у ДНР і ЛНР накопичено дуже багато, а чергові каравани з РФ йдуть нескінченною низкою. І, тим не менш, молимося за наших і чекаємо офіційної інформації.

Спікер АТО Сергій Даниленко підбив підсумок перших 18 годин 20 квітня – 20 порушень режиму припинення вогню терористами. Для порівняння, вчора за той же час було 8, він навіть обережно понадіявся, що Путін хоче встигнути зменшити санкції до червня, а тому є надія на перемир’я. Але, судячи з усього, вчора була випадковість.

Сьогодні ж найбільш гаряче було саме поблизу Донецька. Під Авдіївкою сили АТО 4 рази обстріляли з 120-міліметрових мінометів, 1 раз з зенітки. У Пісках – 5 разів з мінометів (спочатку 82 мм, потім 120 мм). Біля Дослідного – 4 обстріли з зенітки, кулеметів та автоматичних гранатометів.

Активізувалися і бойовики ЛНР у Щасті: опорний пункт сил АТО там обстріляний з протитанкового гранатомета і снайперської гвинтівки.

Диванна сотня

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України