Війна рф проти України

Російські добровольчі корпуси заявили про звільнення населеного пункту на росії. Оновлення

Російські добровольчі корпуси заявили про звільнення Козинки на Бєлгородщині

Легіон “Свобода Росії” та бійці “РДК” повністю звільнили Козинку, Білгородської області Росії

“До Грайворона зайшли передові загони. Рухаємось далі. Росія буде вільною!”, – йдеться у повідомленні Легіону “Свобода Росії”.

Легіон «Вільна Росія», який складається з росіян, які воюють на боці української армії, перейшов на територію Росії в Білгородській області та взяв під контроль три населені пункти Козинка, Глотове, Гора-Поділ. Точаться запеклі бої за контроль над Гайвороном.

Водночас зранку 22 травня бійці “Російського добровольчого корпусу” опублікували три відео, на яких показали, що вони стоять біля в’їзних знаків населених пунктів Любимівка, Безлюдівка й Чуровичі Брянської та Бєлгородської області Росії.

Вони заявили, що добровольчий корпус знову в Росії та закликали долучатися до боротьби. ” Здобудемо Батьківщину!” — написали вони.

Як повідомлялося, ввечері 20 квітня у російському місті Бєлгород стався потужний вибух. Після цього на вулиці одного з районів з’явилася велика вирва. Згодом з’ясувалося, що причиною вибуху у Бєлгороді стало падіння авіаційного боєприпасу під час польоту винищувача-бомбардувальника Су-34 Повітряно-космічних сил РФ, про що офіційно повідомило Міноборони РФ.

Пізніше у Бєлгороді недалеко від місця вибуху бомби з літака ВКС РФ виявили “вибухонебезпечний предмет”, через що довелося евакуювати 17 багатоквартирних будинків.

Оновлення

Як повідомили у Ukraine Front Lines легіон «Вільна Росія», який складається з росіян, які воюють на боці української армії, перейшов на територію Росії в Білгородській області та взяв під контроль три населені пункти Козинка, Глотове, Гора-Поділ. Точаться запеклі бої за контроль над Гайвороном.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України