Війна РФ проти України

Російська бронетехніка підривається на мінних полях під Авдіївкою. Відео

У мережу викладено відео розгромів під Авдіївкою. Тут і знищення піхоти, і десятків одиниць російської бронетехніки, яку ЗСУ підривають разом із екіпажами.

У трихвилинному ролику показано роботу окремої Президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького.

Російська бронетехніка підривається на мінних полях, накривається артилерією та ударними дронами-камікадзе. Масштаб втрат російських військових настільки величезний, що з критикою безглуздих кривавих атак виступають навіть російські військові пропагандисти. На відео – 4 хвилини пекла, яке окупантам влаштували піхотинці, протитанкісти та артилеристи 2 Механізованого батальйону Президентської бригади у взаємодії 55 ОАБр і артилерією 110 ОМБр.

Наші бійці стійко тримають оборону і завдають противнику нищівної шкоди :

Нагадаємо, спроба штурму Авдіївки 19 жовтня стала грандіозним розгромом. Того дня росіяни втратили 120 бронемашин, 55 танків та 29 артилерійських систем. Також відкобзонено 1380 окупантів (для прикладу – в попередні дні втрати оцінювалися в 600-800 осіб).

Втрати окупантів, які зафільмував український дрон, показав експерт BILD Юліан Репке. На одному із знімків видно зібрані біля дороги тіла понад 30 російських солдатів, яких приготували до перевезення на батьківщину.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України