Авторські статті

Росії не вдасться примусом повернути Україну в зону своїх геополітичних інтересів

Спроба анексії Російською Федерацією Криму – суверенної частини України – є актом неприхованої агресії, посяганням на державний суверенітет і територіяльну цілісність нашої держави, брутальною спробою залишити Україну в зоні своїх імперських геополітичних інтересів. Росія поводить себе як відвертий міжнародний терорист, який узяв у заручники понад 2 мільйони громадян України і висуває все більш необґрунтовані вимоги.

Російська пропагандистська машина намагається прикрити свою агресію псевдоаргументами про захист інтересів “сатєчєствєнікав” від вигаданих “утисків” національних і мовних прав меншин та іншими подібними димовими завісами. Насправді агресія російських імперіялістів готувалася заздалегідь, і наївно вважати, нібито скасування неконституційного закону Ківалова-Коліснічєнка стало приводом для військової агресії з боку Кремля. Недалекоглядно припускати, що Росія, передбачаючи скасування декларативних законів, які було ухвалено в неконституційний спосіб у часи панування антидемократичного режиму Януковича, заздалегідь зосередила усю свою наявну військову потугу на кордонах з Україною. А в історію про те, що Москва на другий день після ухвалення перших після повалення режиму Януковича рішень Верховної Ради змогла перекинути в територіяльні води України кораблі з Балтики та Північного моря, не повірить навіть дитина.

Тому ми із занепокоєнням сприйняли інформацію про намір скасувати деякі рішення, ухвалені Верховною Радою України. Політика умиротворення агресора лише призведе до нових, щораз більших вимог з його боку. Поступки терористові є неприпустимими, а останні заяви щодо скасування деяких рішень – помилкою, якої не слід допускати.

Всеукраїнське об’єднання “Свобода” переконане, що потрібно цілеспрямовано і твердо продовжувати рішучі реформи в Українській державі з метою її розбудови на засадах національної, соціяльної та історичної справедливости. Інтереси жодного громадянина в процесі втілення цих реформ не будуть ущемлені! Водночас Українська держава твердо і послідовно повинна присікати будь-які зазіхання на свою територіяльну цілісність і суверенітет. Ми нікому не дозволимо розіграти ні міжнаціональну, ні міжконфесійну чи міжрегіональну карту з метою посіяти в українському суспільстві ворожнечу.

Закликаємо усіх громадян України у цей важкий для держави час об’єднатися для захисту власної держави.

Борімося – поборемо! І нехай допоможе нам Господь Бог!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.