Росія розпочала новий виток дестабілізації конфлікту на сході України

Судячи з активізації ботів, тролів і вати – тепер можна буде використовувати будь-який факт порушення дисципліни військовослужбовців, які беруть участь у АТО в мерзенних ватних цілях. Мабуть, торішній сценарій вирішили повторити.

Коли в РФ зрозуміли, що військовим шляхом Артемівськ (там знаходиться велика кількість сил АТО) не взяти, вони вирішили витягти з комори старий метод – використовувати наші помилки в цілях перетворити вату і аполітичних громадян в затяту вату, яка буде масово виходити на мітинги і кричати “Путен введи вАйска”. Чому я говорю про Артемівськ, а не про Костянтинівку – вата давно мовить, що влаштує Артемовський котел.

Рік тому каталізатором сепаратизму послужила скасування “мовного закону”. Яким би він не був, це реально подіяло. На Донбасі дуже багато саме через це стали ватою. Апогей ми всі бачили в квітні в Краматорську.

По суті, про  командування сектора, яка не присікає вживання військовослужбовцями алкоголю, перетворили на катастрофу вселенського характеру. Так, дуже сумно, що загинула людина, тим більше дитина. Але скільки дітей загинуло в Донецьку, Горлівці, Луганську за час бойових дій? На окупованій території наїзди техніки бойовиків на мирних громадян – норма, але, чомусь, наш медіапростір не використовує подібні кричущі факти з метою контрпропаганди.

Путіну не потрібні люди, їм потрібен натовп, бидло, яке буде його закликати, з іконами блокувати нашу техніку. Саме це ми, можливо, побачимо в Костянтинівці. Дуже сподіваюся на МВС, що вони припинять будь-які спроби розгойдати ситуацію в місті.

Але, все-таки, давайте для самих себе усвідомимо деякі деталі.

Люди на війні гинуть щодня. Бійці, мирні жителі, бабусі і діти. Це війна. Неважливо, яке має назву, сенс це не змінює, а назву “АТО” ще дозволяє отримувати допомогу від міжнародних оргназацій. ДТП за участю військових відбуваються щодня, на жаль. Пияцтво в підрозділах сил АТО було і є зараз. Масштаби оцінити складно, але це вже переросло рівень одиничних порушень. Не раз був свідком, як солдати “тарились під зав’язку” алкоголем.

Але це не означає, що всі погані і “це зрада”. Таке траплялося на кожній війні. Давайте просто будемо сумувати за загиблої дівчинкою. А винні будуть покарані, адже цей випадок стане лакмусовим папірцем для реформи МВС. Спускати на гальмах, і всього в такому роді не буде.

Я раніше, і буквально пару годин тому писав, що з медіапростором треба проводити реанімаційні заходи. Адже, якщо всі ЗМІ передали слова В’ячеслава Аброськіна про те, що винні будуть покарані – у ворога не буде приводу для розгойдування ситуації.

До речі, забавно дивитися на активізацію кремле-ботів і філії “самооборони Горлівки” – “цивільну оборону Костянтинівки”. Вони вже побачили в місті, на підставі 2 фото (зображені 2 “кугуаром”), “карателів-правосеков” і польських найманців. Нічого не нагадує?

Вихід з такої ситуації тільки один – заборонити продаж алкоголю військовим. І строго це контролювати. А нашим ЗМІ звертати більше уваги на окуповані території. Якщо ТБ, газети та новинні інтернет-портали будуть показувати кожен випадок протиправних діянь терористів (обстріли з підконтрольною їм території, “п’яні” ДТП, мародерство, взяття в заручники, рекет, розбій, вбивство) – адептів у них ще більше зменшиться.

А зараз – не дивуйтеся активізації ботів і тролів – наступні кілька днів вони будуть цілодобово “перемелювати” будь-яке порушення дисципліни воїнами ВСУ, НГУ та МВС. Що з цього вийде – не знаю, але те, що минулорічний варіант з Краматорському більше не повториться – це факт.

Bohdan Miroshnikov

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh