Авторські статті

Росія не змогла подолати горду Україну – російський блогер

Україна переможе Росію
Україна переможе Росію

Олег Кашин назвав мене «дурним українським автором». Згоден. Можна було бути розумнішими. Просто порадіти анексії Криму або забути. Можна було просто сказати, що в Україні громадянська війна і взагалі вони самі в усьому винні або забути. Можна було приєднатися до патріотичного крику орди шовіністів, напівбожевільних імперців і різного роду пристосуванців, які ховаються під опозиційними масками, можна було стати частиною більшості, намагатися всидіти на двох стільцях.

Це банально вигідно і легко, бо не вимагає ніякого опору навколишнього середовища. Компроміси з недогризками совісті — це пік моральної позиції в Росії.

Зверніть увагу, що ці люди настільки відірвані від цивілізації, від загальнолюдських цінностей, що в їхньому уявленні співпереживати українцям може тільки українець. У Росії народ і клубок невиразної псевдоінтелігенції завжди поєднувався зі злочинами держави. Це шлях найменшого опору будь-якої підневільної людини. І вони всі повзуть по цьому шляху століттями, думаючи, що відіграють особливу роль, що є частиною чогось дуже важливого і великого

А насправді — це нехитра історія бандитської і відсталої держави, написана кров’ю мільйонів загублених людських життів. Умита горем і несуча всім навколо смерть з руйнуванням, повна безглуздості існування країна.

Ось так виходить. Я дурний український автор. А Кашин розумний російський автор. Живемо в одній країні, в одному місті, але на різних планетах. Я ж схоже один з останніх дурних українських авторів в Росії, які не можуть залишатися спокійними або байдужими в період воєн і анексій, особливо, коли навколо стільки цинізму, підміни понять і брехні.

Я говорив і буду говорити. Українське питання першорядне для Росії сьогодні. Вина її безмірна. Подальша доля її неможлива без припинення війни, без повернення Криму, без фінансових і моральних покаянь. Росія поперхнулася своїм маленьким, але гордим сусідом.

Не по зубах їй вільна Україна.

Бажаю всім розумним російським авторам висікти собі це на лобі раз і назавжди. Світанок України в променях заходу агонізуючого сусіда — і немає та не може бути сумнівів у чесної, зрячої людини сьогодні.

Олександр Тверській, російський журналіст, Голос українською

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України