Росія ядерним шантажом привернула увагу НАТО

   Росія, надмірно використовує у своїй риториці ядерні моменти, вже давно втратила репутацію адекватної держави, а тому в Північноатлантичному альянсі змушені готуватися до найнеймовірніших сценаріїв. НАТО всерйоз сприймає погрози Росії і відповідним чином реагує.

Як заявив помічник генсека НАТО з питань політики та планування, генерал-лейтенант Хайнріх Браусс, під час конференції з питань гібридних загроз, яка проходить в коледжі НАТО в Римі: «Ядерна загроза потребує окремої уваги. Оскільки наш захід – відкритий, я не можу сказати багато чого. Але ми реагуємо, і ми вже зробили певні кроки ».

Зрозуміло, до певних кроків не можна відносити недавно оголошене збільшення контингенту сил швидкого реагування НАТО у Східній Європі з 13 тисяч до 30 тисяч (відповідно, загальна чисельність сил буде збільшена до 100 тисяч), це не вирішальний момент у разі застосування ядерної зброї . Складно сказати на, що піде заради свого захисту НАТО з урахуванням ПРО і чого насправді чекати від Росії, “Прогрес” який досі крутиться на орбіті, але факт незаперечний – в Кремлі добалакалися і в НАТО їх почули.

Брязкання ядерною зброєю це найкращий спосіб демонстрації сили, адже даний тип озброєння ось вже більше півстоліття вважається не наступальним, а стримуючим елементом. Та й країна, яка розраховує тільки на ядерну палицю, в першу ж чергу принижує свою армію, яка, як виходить, не спроможна протистояти агресії і навпаки, здійснювати її, підсумовує блогер Злий Одессит.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh