ЄС|NATOАвторські статті

Росія ядерним шантажом привернула увагу НАТО

   Росія, надмірно використовує у своїй риториці ядерні моменти, вже давно втратила репутацію адекватної держави, а тому в Північноатлантичному альянсі змушені готуватися до найнеймовірніших сценаріїв. НАТО всерйоз сприймає погрози Росії і відповідним чином реагує.

Як заявив помічник генсека НАТО з питань політики та планування, генерал-лейтенант Хайнріх Браусс, під час конференції з питань гібридних загроз, яка проходить в коледжі НАТО в Римі: «Ядерна загроза потребує окремої уваги. Оскільки наш захід – відкритий, я не можу сказати багато чого. Але ми реагуємо, і ми вже зробили певні кроки ».

Зрозуміло, до певних кроків не можна відносити недавно оголошене збільшення контингенту сил швидкого реагування НАТО у Східній Європі з 13 тисяч до 30 тисяч (відповідно, загальна чисельність сил буде збільшена до 100 тисяч), це не вирішальний момент у разі застосування ядерної зброї . Складно сказати на, що піде заради свого захисту НАТО з урахуванням ПРО і чого насправді чекати від Росії, “Прогрес” який досі крутиться на орбіті, але факт незаперечний – в Кремлі добалакалися і в НАТО їх почули.

Брязкання ядерною зброєю це найкращий спосіб демонстрації сили, адже даний тип озброєння ось вже більше півстоліття вважається не наступальним, а стримуючим елементом. Та й країна, яка розраховує тільки на ядерну палицю, в першу ж чергу принижує свою армію, яка, як виходить, не спроможна протистояти агресії і навпаки, здійснювати її, підсумовує блогер Злий Одессит.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України