Авторські статті

«Не дозволимо дестабілізувати ситуацію», — Президент

   Президент Петро Порошенко провів нараду з головами районних державних адміністрацій, на якій назвав першим пріоритетом для влади значне підвищення ефективності Збройних Сил.

Глава держави повідомив, що останнім часом надходить багато тривожної інформації про чисельні спроби підірвати стабільність як ззовні, так і всередині країни. Президент зазначив, що у такий час особливо важливо мати міцну владу.

За словами Глави держави, надходять повідомлення про наміри незаконних збройних формувань на Сході у другій половині травня перейти до активних наступальних дій.

«Країна здатна себе захистити. Четверта хвиля мобілізації сьогодні демонструє найвищий бойовий дух, найкращий рівень підготовки, в чому я мав можливість переконатися під час перших за останні двадцять років потужних навчань бригадного рівня, де брали участь всі наші десантні бригади, які вже діють в обстановці, максимально наближеній до бойової», — зазначив Глава держави.

Петро Порошенко в цілому висловив задоволення підсумками проведення четвертої хвилі мобілізації, зазначивши, що у деяких районах її рівень навіть перевищив 100 відсотків. В цих районах було продемонстровано «реальну сильну взаємодію між районною владою та населенням», підкреслив Глава держави.

Президент назвав проведення мобілізації найважливішим завданням для голів РДА. «З 27 квітня розпочалася друга в цьому році і п’ята загалом хвиля мобілізації, за успішність якої кожен голова відповідає головою», — наголосив Петро Порошенко.

Глава держави поставив завдання прискорити та забезпечити чітке дотримання графіків завершення будівництва фортифікаційних споруд. «Сьогодні це стало загальнонаціональною справою», — сказав Президент.

Говорячи про внутрішні загрози, Президент повідомив, що сьогодні СБУ поінформувала про затримання в Одесі та Одеській області 18-ти осіб, які планували диверсійні акти у Одесі на початку травня. «Ми не дамо, не дозволимо дестабілізувати ситуацію. Ми вже навчилися протистояти і рішуче діяти», — заявив Петро Порошенко.

Президент повідомив, що у травневі свята до охорони громадського порядку буде залучено 18,5 тисяч працівників МВС, 1200 гвардійців, та вперше до цього процесу долучаться волонтери. За словами Президента, травневі свята стануть тестом на відповідність сучасним вимогам наших спецслужб і правоохоронних органів.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України