Авторські статті

Росія готується випустити до 50% всіх ув’язнених в країні

Здавалося б, що особливого в тому, що зараз готуються проекти в Держдуму для масової амністії з нагоди 70-річчя Перемоги? Ну, випустять кілька десятків або сотень тисяч ув’язнених (залежно від проекту який буде затверджений) на свободу в честь великої перемоги, практика цілком часто застосовувана не тільки в РФ, але і в світі.

Але ось у чому справа.

Для початку кілька цифр. У той час як голова однієї з комісій Ради з прав людини Андрій Бабушкін наполягає, що амністія повинна торкнутися до 75 тисяч чоловік, його опоненти внесли проекти про звільнення 300 тисяч, що приблизно становить 50% всіх ув’язнених в країні.
Тепер, уявімо, що в травні місяці на волі в Росії вийде від 75 до 300 тисяч безробітних кримінальників, частина з яких, можливо і захоче зав’язати з минулим, але вийдуть вони аж ніяк не в райський світ з величезною кількістю робочих місць які їх чекають. Вони опиняться в країні зі складною економічною ситуацією, яка до весни тільки погіршитися, і нікому вони не будуть потрібні. А тому, шляхи заробітку у них буде всього два. Перший – повернення в криміналітет, другий – добровольцем на схід України.
Навіть не сумніваюся, що таким чином чинна російська влада спробує на весну компенсувати втрати терористів на сході України свіжою кров’ю причому, судячи з кількості у вельми масових обсягах. А тому, чекає велику Новоросію ціла плеяда нових героїв, характерної зовнішності високої інтелектуальної складової підсумовує zloy-odessit

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eight − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.