Авторські статті

Бойовики обстрілюють житлові масиви Мар’їнки і Красногорівки всупереч домовленостям

До мене звернувся начальник Донецького обласного УВС В’ячеслав Аброськін, з проханням повідомити через мій Фейсбук терористам з “ДНР”, про те, що міліція зараз організовує добровільну евакуацію дітей з населених пунктів Мар’їнка та Красногорівка.

Про це вчора були заздалегідь попереджені представники “ДНР”.

Однак всупереч домовленостям обстріл Мар’їнки і Красногорівки сьогодні вранці продовжився з потрійною силою.

Своє звернення саме до мене, В’ячеслав Аброськін мотивував тим, що мій Фейсбук за його відомостями користується авторитетом і популярністю серед сепаратистів і терористів, тому що зазвичай те, що я пишу – збувається і втілюється в життя.

У зв’язку з вищевикладеним, прошу припинити обстріл Мар’їнки і Красногорівки в яких сьогодні проводиться акція з добровільної евакуації дітей.
Не вішайте собі ще один гріх на душу панове терористи.

У Вас на руках достатньо крові тисяч невинних мирних жителів Донбасу. В тому числі 5 річного хлопчика і 15 річної дівчинки підлітка, загиблих трагічним суботнім ранком в Маріуполі.

Знайте, що в Ваших рядах у нас достатньо інформаторів, які повідомляють нам про те, хто конкретно дає команди на обстріл житлових масивів і хто конкретно натискає на гашетку.

Обмеження термінів розслідування і покарання за військові злочини проти мирних громадян, жінок, дітей і старих – не існує!
Знайдемо і через тридцять років!

Звертаю також увагу місії ОБСЄ на факти нелюдського обстрілу житлових масивів Мар’їнки і Красногорівки під час організації акції з добровільної евакуації дітей.

Це ще один доказ терористичної і нелюдської сутності режимів “ЛНР” і “ДНР”.

Anton Gerashchenko

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Досить жонглювати бісером перед руськими свинями! Російських окупантів і бандитів треба знищити! Мира на крові не буде…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.