Росія зіграє з Чехією в півфіналі Олімпіади

У середу, 21 лютого, збірна Росії з хокею розгромила норвежців у чвертьфінальному матчі на Олімпіаді в Пхенчхані. Зустріч закінчилася з рахунком 6-1 (3:0, 2:1, 1:0).

У складі переможців шайби закинули Михайло Григоренко (9-я хвилина), Микита Гусєв (14, більшість), в’ячеслав Войнов (20), Сергій Калінін (29, більшість), Микита Нестеров (34, більшість) і Іван Телегін (54).

У півфіналі росіянам належить зіграти з командою Чехії, яка напередодні вибила з турніру хокеїстів США. Матч принципових суперників відбудеться 23 лютого о 08:40 по празькому годині.