У соцмережах обурилися відкриттям мережі швидкого харчування KFC у приміщенні київського будинку Профспілок

У соцмережах обурилися відкриттям мережі швидкого харчування KFC у приміщенні київського будинку Профспілок, в якому загинули люди під час Евромайдану. Коментуючи інформацію, український журналіст та блогер Юрій Романенко зазначив, що інцидент під KFC цікавий тим, що у нас народ з будь-якого приводу хоче створити музей. Знайшли археологи кілька черепків на Подолі – музей будувати. Тепер відбудовують будинок профспілок і теж очевидно треба будувати музей.

За словами Романенка, виникає питання, за чий рахунок повинні функціонувати всі ці музеї в країні з економікою, що на ладан дихає. Менеджери мережі KFC виразно недалекоглядні хлопці, тому що примудрилися зробити відкриття в річницю. Могли б тиждень почекати, враховуючи негативне налаштування публіки. Але, з іншого боку, дивлячись на цю ситуацію з боку, який інвестор сюди захоче заходити, знаючи, що крім корупції, він тут зіткнеться з людьми, які з будь-якого приводу будуть тягнути шини із-за того, що для них важливо символічний простір.

Журналіст упевнений, що найкращим музеєм Революції гідності була економіка з трильйонним ВВП за номіналом, держава, відсікають загребущі руки від бюджету і армія, озброєна сучасною технікою, що здатна зламати плани будь-якого агресора за нормальну країну, в якій нормальні відносини між людьми, а не анархію, зациклену на символізмі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh