Авторські статті

У соцмережах обурилися відкриттям мережі швидкого харчування KFC у приміщенні київського будинку Профспілок

У соцмережах обурилися відкриттям мережі швидкого харчування KFC у приміщенні київського будинку Профспілок, в якому загинули люди під час Евромайдану. Коментуючи інформацію, український журналіст та блогер Юрій Романенко зазначив, що інцидент під KFC цікавий тим, що у нас народ з будь-якого приводу хоче створити музей. Знайшли археологи кілька черепків на Подолі – музей будувати. Тепер відбудовують будинок профспілок і теж очевидно треба будувати музей.

За словами Романенка, виникає питання, за чий рахунок повинні функціонувати всі ці музеї в країні з економікою, що на ладан дихає. Менеджери мережі KFC виразно недалекоглядні хлопці, тому що примудрилися зробити відкриття в річницю. Могли б тиждень почекати, враховуючи негативне налаштування публіки. Але, з іншого боку, дивлячись на цю ситуацію з боку, який інвестор сюди захоче заходити, знаючи, що крім корупції, він тут зіткнеться з людьми, які з будь-якого приводу будуть тягнути шини із-за того, що для них важливо символічний простір.

Журналіст упевнений, що найкращим музеєм Революції гідності була економіка з трильйонним ВВП за номіналом, держава, відсікають загребущі руки від бюджету і армія, озброєна сучасною технікою, що здатна зламати плани будь-якого агресора за нормальну країну, в якій нормальні відносини між людьми, а не анархію, зациклену на символізмі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

18 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.