гамбургери в Києві оптом

Робимо гамбургер самостійно

Що може краще підійти для зустрічі старих друзів, ніж бургери. Це надійна, зрозуміла, ситна і душевна їжа. Вона зігріває взимку навіть краще, ніж будь-які каші та супи.

Нижче ви прочитаєте, як правильно приготувати бургер самостійно.

М’ясо

Для бургерів потрібно брати оковалок. Не лопаточну частину, а саме оковалок. На ньому буде досить багато жиру, його зрізати не потрібно. Провертайте разом з ним. Ви також маєте можливість замовити якісний бургер поруч. В Києві гамбургери оптом замовити бургер-он-лайн безпосередньо на сайті компанії.

М’ясо повинно бути напівморожене. Так його легше провертати.

Чому ми беремо заморожене м’ясо – справа в тому, що охолоджене – це купа мікробів, які можуть перебувати у вакуумі. На превеликий жаль, м’ясо, яке ми використовуємо, привезене. Що заморожене, що охолоджене. Охолоджене потрапляє до нас так: телятина – корову вбили, порізали красиво м’ясо, упакували його в вакуум, все – можна зберігати не більше 3 тижнів.

А далі … У тієї країни, яка відправляє до нас м’ясо – купа перевірок, санепідемстанції, інспекції, купа документів. А потім ми точно так же починаємо перевіряти це м’ясо, вже наші українські санепідемслужби. І все – три тижні вже минуло.

І коли наші компанії отримують це м’ясо, вони розуміють вже те, що воно вже починає псуватися. Його заморожують. А потім розморожують і продають ресторану або магазину.

Ми використовуємо  м’ясо у вакуумній упаковці і з етикеткою, яка загороджує майже весь шматок. Перед покупкою розкрити вакуум ми не можемо. І після покупки повернути його назад теж не можемо. Та таке м’ясо починаєш смажити і чуєш знайомий запах, коли вже м’ясо на межі – ним не можна отруїтися, але ризик є.

Ось тому для бургера треба свіжозаморожене м’ясо. Його заморожують відразу після забою. Свіжим.

Жир

Жир беремо яловичий, на 1 кг яловичого фаршу – 200 г жиру. І він повинен бути заморожений. Так його провертати легше. Він не буде розм’якати і розтікатися. До речі, компанія Гама крім якісних бургерів пропонує паніні оптом київ з шинкою, а також з іншим цікавим вмістом. Якщо ви володієте піццерією, пропозиція дана саме для вас. Придбати оптом гамбургери і паніні ви можете по всій Україні.

Як вимішувати

Потрібно інтенсивно вимішувати фарш з жиром. Навіть в процесі можна сильно кидати про дошку або об стіл. Це робиться, щоб м’ясо наситилося киснем. Коли жир рівномірно розподілився по фаршу – можна ліпити котлети.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh