Політика

Робота нон-стоп: українцям не до особистого життя

Работа нон-стоп: украинцам не до личной жизни

Більше половини офісних співробітників жертвують особистим життям, вільним часом, родиною і друзями на користь роботи. Кожен четвертий звинувачує в цьому роботодавця. При цьому майже дві третини начальників намагаються створювати умови для підтримки work-life balance своїх підлеглих.

Про це розповілакерівник експертно-аналітичного центру HeadHunter Україна Катерина Мащенко.

Згідно з результатами опитування Міжнародного кадрового порталу hh.ua, українських білих воротничків по праву можна вважати кар’єристами. Більше половини з них жертвують особистим життям і вільним часом на користь роботи. Тільки кожного четвертого-п’ятдесят п’ятого вистачає часу і сил для повноцінної самореалізації в обох сферах. При цьому відмовляються від кар’єр кур’єри і цікавих проектів на користь особистого життя не більше 4% опитаних.

Кожен другий головним приводом того, що йому доводиться багато працювати і жертвувати собою заради кар’єр кур’єри, назвавши складну ситуацію в країні. Ще чверть пояснюють такий стан справ завищеними вимогами з боку роботодавця. І майже стільки ж бачать причину в самих собі і в своєму невмінні гармонійно організовувати своє життя.

Работа нон-стоп: украинцам не до личной жизни

На думку більшості офісних співробітників, уміння зберігати баланс між роботою та особистим життям не залежить від гендерної приналежності. При цьому жінки більше схильні вважати, що це краще вдається чоловікам, а чоловіки, навпаки, частіше віддають першість у цьому представницям прекрасної половини людства.

Работа нон-стоп: украинцам не до личной жизни

Згідно з даними опитування, дві третини роботодавців в Україні підтримують ідею про баланс роботи та особистого життя своїх підлеглих. Практично кожен другий з розумінням ставиться до необхідності співробітника іноді відсутня в офісі з особистих причин.

Кожен шостий начальник готовий надати можливість працювати віддалено або запропонувати більш зручний графік роботи.

Один з восьми намагається мінімізувати переробки. А вісь навчання тайм-менеджменту проводять не більше ніж 4% компаній. Ще рідше зустрічаються в українських офісах системні work-life balance програми.

Работа нон-стоп: украинцам не до личной жизни

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua у січні 2017 року. В опитуванні взяли участь 800 респондентів з різних регіонів України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.