Авторські статтіПодорожі

Азорські острови: подорож в одне з найкрасивіших місць на планеті

Не потрібно бути Колумбом, щоб відкривати нові землі. Коли можна насолоджуватися дивовижними місцями просто подорожуючи.

Рай на землі, в оточенні дивовижної природи стали візитною карточкою Азорських островів.  Архіпелаг з островів, що знаходяться посеред Атлантичного океану, дозволяє відчути себе богом, та насолоджуватися природньою красою.

Не потрібно відкладувати свої мрії, потрібно насолоджуватися кожним подихом життя, та звичайно відвідати край світу. Азорські острови — це саме той вибір, до дозволить отримати заряд енергії на все життя.  Завдяки своєму місцезнаходженню, архіпелаг завоював любов не тільки європейців, але кожного, хто хоч раз побував в цьому автономному регіоні Португалії.

Три групи островів, що по своєму прекрасні, готові приймати кожного, хто прагне отримати по справжньому якісні відчуття.

Азорские острова: путешествие в одно из самых красивых мест на планете

Екотуризм – головна перевага для кожного туриста!

Відпочинок повинен приносити відчуття спокою, гармонії, що подарує незвідана природа, та відсутність великої кількості людей. Саме на Азорських островах, ви зможете знайти кращі місця, що наповнені екологічним відпочинком в дикій природі.

 

Сан-Мігель – острів, що дозволяє поринути в казку

Завдяки тому, що Сан-Мігель є найбільшим в архіпелазі, тут розташована столиця Азорських островів, а саме дуже красиве місто Понта Делгада. На його території проживає біля 46 тисяч жителів — а це досить багато для Азор.

Якщо описувати саме місто, то потрібно звернути увагу на те, що воно виглядає як іграшкове. Ви з легкістю зможете знайти тут яскраву зелень, тротуари з орнаментом і багато стріт-арту, що прикрашає будинки і не тільки. Тут кожен житель працює фермерстві, стежать за тим, щоб природа завжди була здоровою, та вкладає в неї свою любов. Крім будинків, ви знайдете тут багато красивих та доглянутих пляжів. Незважаючи, на те що вони можуть бути чорними. Адже чорний пісок – це є унікальність пов’язана з вулканічним походженням. Кожен хто любить відпочивати в спокої, отримає свій персональний рай тут. Звичайно ви можете займатися і екстремальними видами спорту, якщо просто лежати для вас стане важко. На Азорських островах сьогодні досить популярним є дайвінг, що розвивається з кожним днем.

Азорские острова: путешествие в одно из самых красивых мест на планете

Проживання в готелі: від €25 до €170.

Для того, щоб переглянути всю красу міст, не потрібно багато часу, ви зможете скористатися автобусами, проблеми з рейсами тут ніколи немає. Свою красу пропонує туристам і місто Фурнаш. Це також казкове і спокійне місто, з ботанічним садом Terra Nostra. Його термальні басейни з казковою водою, дозволять поринути в усі відтінки помаранчевого кольору. А все тому, що вода отримує свій помаранчевий колір, у зв’язку з постачанням природніх мінералів — заліза і сірки, що є дуже корисними для здоров’я.

Азорские острова: путешествие в одно из самых красивых мест на планете

Долина Вале-даш-Фурнаш – є ще одним захоплюючим місцем, що відкривається перед вами. Ви отримаєте масу видовищ, якщо відвідаєте долину, а все тому, що тут земна кора є дуже тонкою, а вулканічна магма підходить до поверхні. Гейзери і киплячі джерела дозволять відчути всю бурю емоцій дикої природи.

Прагнете скоштувати вулканічну їжу? Тоді ви обрали саме те місце, завдяки своїй підприємливості, місцеві жителі стали готувати таку їжу.

Особливістю даної їжі, є те, що вона не є традиційного приготування, а виготовляється за спеціальною технологією, що передає особливу гострику їжі. Завдяки створеній природній духовці, що розташована у самому гейзері, відбувається приготування. Місцеві жителі викладають страви у каструлю, закривають каструлю, та засипають землею, щоб отримати якісну температуру. Коли даний етап зроблений, їжу залишають на ніч в гейзері, там вона готується. Її можна спробувати, просто замовивши на місці, та отримати велику кількість нових вражень.

Найкращий вид на острові відкривається на оглядовому майданчику в селищі Мережі-Сидадеш. Тому користуючись можливістю, відвідайте кожен куточок архіпелагу.

 

Острів Терсейра

«Фіолетовий острів» отримав своє неофіційне ім’я завдяки великої кількості унікальної природи.  Все тому що центральна частина острова є заповідною зоною.

А його столицею є Ангра-ду-Эроишму, неможливо не наголосити на те, що це перлина острова. Ви відкриєте новий світ, в якому є багато старовинних фортець, каплиць та церквів, що оточені нереальними пейзажами.

Історія виникнення островів пов’язана з виверженням великої кількості вулканів, що на сьогодні сплять. Рекомендуємо звернути увагу, що ви можете спускатися і оглядати деякі кратери зсередини. Острів Терсейра пропонує такий вулкан для огляду.

Азорские острова: путешествие в одно из самых красивых мест на планете

Проживання в готелі: від €33 до €83.

Кожен острів по особливому прекрасний, і в кожному з них є свої особливості. Піку зачарує своїм найвищим вулканом, Флореш дозволить відчути стихію чудових водоспадів та озер. Кожен турист зможе на Сан-Жоржі наїстися м’яким домашнім сиром. Острів Санта-Марія багатий на водний відпочинок, а все тому, що він найтепліший на архіпелазі, а різні види спорту тут розвинені дуже добре.

Для того, щоб передани неймовірну красу кожного острова, не вистачить слів, щоб все зрозуміти, потрібно самостійно відвідати, цей райський куточок землі. Дикі та красиві острови, готові прийняти всіх любителів екотуризму.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України