Різдвяне паломництво до Ватикану у Рік Божого Милосердя

22-27 грудня 2015 р., відбулося Різдвяне паломництво до Ватикану з нагоди Року Божого Милосердя, яке організувала Василіянська Провінція Святого Миколая в Україні, за посередництвом Патріяршого паломницького центру УГКЦ.

В паломництві взяли участь: Протоігумен о. Павло Райчинець ЧСВВ та ієромонахи Провінції: о. Полікарп Погоріляк ЧСВВ, о. Андрій Белеканич ЧСВВ і о. Йосафат Сичкун ЧСВВ, а також Декан Великоберезнянського Деканату МГКЄ о. Василь Данилаш, та парафіяни і добродії Василіянських монастирів й інших парафій.

  • 22 грудня, паломники відвідали Василіянський монастир у Маріаповчі (Угорщина) та приклонилися перед Чудотворною Іконою Матері Божої.
  • 23 грудня, відбулася екскурсія по Венеції (Італія), а також була відслужена Божественна Літургія у храмі Св. Івана Хрестителя.
  • 24 грудня, прочани відвідали Собор Святої Софії у Римі, взявши участь у Божественній Літургії, відвідали Папські Базиліки та інші визначні місця Вічного Міста.

Ввечері, учасники паломництва молилися разом з Папою Франциском на Площі Св. Петра у Ватикані під час Різдвяного Богослужіння.

  • 25 грудня, відбулися відвідини Собору Святого Павла, після чого усі знову зібралися на площі Св. Петра у Ватикані, де отримали Папське Благословення з нагоди Празника Різдва Христового.

Опісля, паломники здійснили процесійний похід від Замку Святого Ангела до Базиліки Святого Петра, урочисто увійшовши в ювілейні двері Собору.

  • 26 грудня, прочани відвідали Базиліку Святого Антонія у Падуї (Італія), де молилися на Божественній Літургії, після чого приклонилися також перед мощами Св. Луки у Базиліці Св. Юстини.

Цього дня відбулася також екскурсія по м. Любляні (Словенія) та молитва у Катедральному соборі Св. Миколая.

  • 27 грудня, паломництво завершилося у м. Будапешті (Угорщина), де спочатку відбулася екскурсія містом, а опісля – подячна Божественна Літургія в Базиліці Св. Стефана.

Паломництво супроводжувалося роздумами про Боже Милосердя, Святими Тайнами Сповіді і Євхаристії та завершилося Ювілейним Відпустом, який став живим досвідом близькості і милосердя Небесного Отця.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven + 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh