Авторські статтіТехно

Китай запустив черговий супутник дистанційного зондування Землі

Китай у вівторок, 29 грудня, запустивши супутник дистанційного зондування планети Gaofen-4 в рамках реалізації проекту спостереження Землі у високому розрішенні. Про це повідомляє «Сіньхуа».

Gaofen-4 був запущений в 00:04 (19:04 мск понеділка, 28 грудня з космодрому Сичан в південно-західній провінції Сичуань ракетою-носієм «Великий похід-3B». Це був 222-й старт ракети цього сімейства.

Як зазначається, Gaofen-4 є першим китайським супутником HD-спостереження на геостаціонарній орбіті і найскладнішим у світі геостаціонарним супутником цього класу.

Успішний запуск Gaofen-4 був 19-им стартом в рамках космічної програми у році, що минає.

Супутник буде використовуватися для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій, спостереження за лихами і катастрофами геологічного походження, складання прогнозів погоди та лісової обстановки.

В рамках проекту Gaofen передбачається до 2020 року запустити сім супутників високої чіткості. Перший апарат, Gaofen-1, був запущений в квітні 2013-го.

На відміну від Gaofen-1 і Gaofen-2, що обертаються на низьких орбітах (600-700 кілометрів), Gaofen-4 призначений для функціонування на орбіті 36 тисяч кілометрів, що дозволить йому переміщається синхронно з Землею.

Лента.ру

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.