Новини з Австрії

Різанина після золотого весілля: в Австрії бабуся вдарила свого дідуся ножем

Вони були разом цілу вічність, але в кінцевому підсумку гармонія так і не наступила

Чергове вияснення стосунків в довгострокових відносинах сталася в січні в житловій вежі над торговим центром на Зайрінгер-штрассе. 72-річна Елізабет С. і її чоловік знову посварилися, як це часто траплялося останнім часом. Хоча вони вже відсвяткували нехай навіть не діамантове, а золоте весілля. Але потім вона почала пити при цьому звинуватила його в халатності з фінансами. В той січневий день 84-річний чоловік сидів за своїм столом і підписував рахунки, коли жінка знову почала лаяти його за «погану бухгалтерію» і вдарила його кухонним ножем в спину.

Оскільки удар не був занадто сильним, чоловік просто скрикнув і повернувся, після чого дружина встромила ніж йому глибоко в живіт і вибігла з квартири. Важко поранений пенсіонер сам викликав швидку допомогу, яка доставила його в лікарню, де він був врятований лікарями реанімаційного відділення і повільно повернувся до життя.

В середу обвинувачена повинна буде відповісти за замах на вбивство в земельному суді Відня. Невідомо, чи тепер розірве шлюб ця пара, але, можливо, дідусь пробачив свою бабусю. До того ж неясно, як закінчиться судовий процес.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України