Новий регламент в’їзду до Австрії: карантин для багатьох країн скасовується – російська вакцина «Супутник V» недійсна

З середи карантин при в’їзді в Австрію з багатьох країн більше не потрібен. Його замінює обов’язкове підтвердження вакцинації, тестування або одужання (правило 3-G)

Міністерство охорони здоров’я оголосило сьогодні, що в змінених правилах в’їзду, які вступають в силу в опівночі в середу, як і раніше існують суворі правила для мутацій вірусів.

«У багатьох країнах число інфекцій падає, тому ми також можемо спростити в’їзд до Австрії паралельно з відкриттям у країні», – повідомив міністр охорони здоров’я Вольфганг Мюкштейн (Зелені)

Всі вакцинації, схвалені Агентством ЄС з лікарських засобів (EMA) або успішно пройшли відповідний процес ВООЗ, будуть визнані доказом вакцинації. «При в’їзді з районів з високою захворюваністю також необхідно дотримуватися карантину», – сказав міністр.

Отже, російська вакцина «Супутник V» недійсна. На відміну від китайської вакцини Sinopharm, що отримала екстрене схвалення ВООЗ.

Карантин відміняється для країн з низьким рівнем зараження, включаючи Бельгію, Болгарію, Данію, Німеччину, Естонію, Фінляндію, Францію, Ліхтенштейн, Грецію, Ірландію, Ісландію, Ізраїль, Італію, Латвію, Люксембург, Мальту, Монако, Нову Зеландію, Норвегію, Польщу , Португалію, Румунію, Сан-Марино, Сінгапур, Словаччину, Словенію, Іспанію, Швейцарію, Південну Корею, Чехію, Угорщину, Ватикан, Андорру і Австралію. З цих країн можливий будь-який тип в’їзду, в тому числі з туристичною метою. Потрібно діючий сертифікат 3-G. Якщо це неможливо надати, то необхідно протягом 24 годин пройти тест.

При в’їзді з країн з високим ризиком і високою захворюваністю також необхідно пред’явити сертифікат 3-G. Вакциновані або видужавші з цих країн ризику не повинні поміщатися в карантин, на відміну від тих, хто пройшов тестування. Карантин можна завершити з п’ятого дня після в’їзду при новому негативному результаті тесту. У цю категорію в даний час входять мандрівники з Хорватії, Литви, Нідерландів, Швеції та Кіпру.

В’їзд з країн з варіантами вірусу – Бразилії, Індії та Південної Африки – можливий лише в дуже обмеженій мірі. Існуючі заборони на посадку для літаків з цих країн продовжуються до 6 червня включно.

В’їзд з інших країн, як правило, заборонено і, як і раніше, можливий тільки у виняткових випадках – наприклад, для роботи або навчання. Винятки для пасажирів приміських поїздів залишаються незмінними і як і раніше не будуть застосовуватися до в’їзду з районів, де є варіанти вірусів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh