Новини з Австрії

Новий регламент в’їзду до Австрії: карантин для багатьох країн скасовується – російська вакцина «Супутник V» недійсна

З середи карантин при в’їзді в Австрію з багатьох країн більше не потрібен. Його замінює обов’язкове підтвердження вакцинації, тестування або одужання (правило 3-G)

Міністерство охорони здоров’я оголосило сьогодні, що в змінених правилах в’їзду, які вступають в силу в опівночі в середу, як і раніше існують суворі правила для мутацій вірусів.

«У багатьох країнах число інфекцій падає, тому ми також можемо спростити в’їзд до Австрії паралельно з відкриттям у країні», – повідомив міністр охорони здоров’я Вольфганг Мюкштейн (Зелені)

Всі вакцинації, схвалені Агентством ЄС з лікарських засобів (EMA) або успішно пройшли відповідний процес ВООЗ, будуть визнані доказом вакцинації. «При в’їзді з районів з високою захворюваністю також необхідно дотримуватися карантину», – сказав міністр.

Отже, російська вакцина «Супутник V» недійсна. На відміну від китайської вакцини Sinopharm, що отримала екстрене схвалення ВООЗ.

Карантин відміняється для країн з низьким рівнем зараження, включаючи Бельгію, Болгарію, Данію, Німеччину, Естонію, Фінляндію, Францію, Ліхтенштейн, Грецію, Ірландію, Ісландію, Ізраїль, Італію, Латвію, Люксембург, Мальту, Монако, Нову Зеландію, Норвегію, Польщу , Португалію, Румунію, Сан-Марино, Сінгапур, Словаччину, Словенію, Іспанію, Швейцарію, Південну Корею, Чехію, Угорщину, Ватикан, Андорру і Австралію. З цих країн можливий будь-який тип в’їзду, в тому числі з туристичною метою. Потрібно діючий сертифікат 3-G. Якщо це неможливо надати, то необхідно протягом 24 годин пройти тест.

При в’їзді з країн з високим ризиком і високою захворюваністю також необхідно пред’явити сертифікат 3-G. Вакциновані або видужавші з цих країн ризику не повинні поміщатися в карантин, на відміну від тих, хто пройшов тестування. Карантин можна завершити з п’ятого дня після в’їзду при новому негативному результаті тесту. У цю категорію в даний час входять мандрівники з Хорватії, Литви, Нідерландів, Швеції та Кіпру.

В’їзд з країн з варіантами вірусу – Бразилії, Індії та Південної Африки – можливий лише в дуже обмеженій мірі. Існуючі заборони на посадку для літаків з цих країн продовжуються до 6 червня включно.

В’їзд з інших країн, як правило, заборонено і, як і раніше, можливий тільки у виняткових випадках – наприклад, для роботи або навчання. Винятки для пасажирів приміських поїздів залишаються незмінними і як і раніше не будуть застосовуватися до в’їзду з районів, де є варіанти вірусів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України