Новини з Австрії

В Австрії велика продуктова мережа відкликає з продажу рис

Billa і Billa Plus відкликають продукт через потенційний ризик для здоров’я. Повідомляється, що він заражений бактеріями Listeria monocytogenes.

Мережа терміново відкликає вершкове масло з травами через потенційний ризик для здоров’я. Споживачів просять не вживати продукт. Повідомляється, що він заражений бактеріями Listeria monocytogenes.

Зачіпається “Die Grillerei Kräuterbutter AMA 100 Gramm” з терміном придатності до 13 липня 2024 року. Запаси зачепленого продукту більше не продаватимуть, ідеться у пресрелізі Rewe Group. “Зазначений продукт, які вже був куплений, тепер можна повернути без чека. Виробник і торговий партнер шкодують про те, що трапилося, і приносять вибачення всім клієнтам за завдані незручності”.

З усіх питань можна зв’язатися з компанією-продавцем, smart food Vertriebs GmbH, за телефоном 0664/518 69 00 (з понеділка до п’ятниці з 8:00 до 18:00) або електронною поштою office@sfvertrieb.at.

Виявлені бактерії здебільшого нешкідливі для здорових дорослих, пояснюють у Баварському державному управлінні охорони здоров’я та безпеки харчових продуктів. У здорових людей перебіг захворювання варіюється від грипоподібних симптомів, як-от лихоманка і м’язові болі, до блювоти і діареї.

Однак існує небезпека для вагітних. У крайніх випадках бактеріальна інфекція може призвести до мертвонародження, передчасних пологів або зараження крові, підкреслюють інспектори з контролю якості харчових продуктів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України