Авторські статті

Рішенням суду Міністерству оборони України буде передано понад 1,5 тисячі квадратних метрів житла у Білій Церкві

Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак прийняв рішення про перевірку та актуалізацію даних щодо об’єктів та земельних ділянок, які перебувають у власності оборонного відомства. На виконання відповідних доручень Міністра оборони юридична служба Міністерства оборони України спільно з органами військової прокуратури відстоює в суді інтереси оборонного відомства з повернення нерухомого майна у власність Міноборони.

Так, у липні Вищий господарський суд України залишив у силі судові рішення, якими приватне підприємство «Еркер» зобов’язано передати на користь Міністерства оборони України квартири у м. Біла Церква Київської області загальною площею 1560 кв. м., які будуть виявлені під час виконання рішення суду.

Як встановлено під час судового розгляду, повна вартість квартир, викуплених оборонним відомством для військовослужбовців і членів їх сімей (7648 кв. м.) у 2004 році складала понад 17 млн грн. Проте фактично підприємство передало квартир лише площею 6088 кв. м. і всіляко намагалось ухилитися від виконання своїх зобов’язань за договором.

При цьому ПП «Еркер» розраховувало повернути Міністерству оборони України замість квартир грошові кошти, виходячи з вартості 1 кв. м. житла за 1950 грн., тоді як опосередкована вартість спорудження житла у Київській області становить понад 7 тис. грн.

Робота із захисту законних прав Міністерства оборони України триває.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України