Ринок землі: ЄСПЛ визнав незаконним мораторій на землю в Україні, Конституційний Суд іншої думки

ЄСПЛ визнав мораторій на землю порушенням прав людини. І присудив виплатити потерпілим компенсацію. А Конституційний суд України сказав, що взагалі не хоче думати, що порушує мораторій Конституції України. І тепер може бути два висновки. Або в Конституції України нічого не сказано про права людини і там не захищено священне право власності власності. Або Конституційний Суд України ніяк не пов’язаний з Конституцією України. І прийме будь-яке рішення тільки тоді, коли йому подзвонять і скажуть авторитетним голосом, що закон чи указ щось там порушує. Про це у своєму блозі пише український блогер, фінансист Сергій Фурса.

За його словами, за час свого існування Конституційний суд визнавав, що 1+1=1 і давав Кучмі шанс на другий термін, а потім ще збільшував повноваження Януковичу. У той ж час той  ж суд прийняв рішення, що камери на дорогах порушують Конституцію України і якісь там права людей. Ось така українська Конституція, на думку Конституційного Суду. В ній, виявляється, єдиної в світі прописано, що не можна робити фотофіксацію, але зате можна забороняти людям розпоряджатися своєю власністю. Дуже дивна українська особливість і українські права безвідповідальності. Коли люди можуть порушувати правила і їм за це нічого не буде, а держава може забирати у частини людей право розпоряджатися своїм священним правом, своєю приватною власністю і чиновникам за це нічого не буде.

Блогер зазначає, що держава то тепер потрапляє на солідні гроші, тому що незабаром такі подання в ЄСПЛ стануть масовими, адже якщо одним кліком в системі можна заробити 30 тисяч євро, то гріх цим правом не скористатися. Шкода тільки, платити буде бюджет України, а не популісти і чиновники, які наживаються на мораторій. Хотілося б щоб саме ці люди компенсували зі своєї кишені, що Україна не отримує пару мільярдів в рік інвестицій і втрачає 1-2% ВВП. Це той рахунок, який хотілося б виставити мешканцям елітних будинків у Кончі-Заспі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh