Авторські статтіДуховне

В Римі відбудеться перший Міжнародний фестиваль душпастирської креативності

З 23 до 25 березня 2017 р., в Папському Латеранському університеті в Римі, у співпраці з американським католицьким Університетом Вілланова з Філадельфії (США) та за організаційної підтримки агентства «Creativ», відбуватиметься перший «Міжнародний фестиваль душпастирської креативності». «Якою буде Церква через 20 років?» – на це запитання намагатимуться відповісти його учасники, миряни та богопосвячені особи, які стараються впровадити в життя оновлення Церкви, до якого закликає Папа Франциск.

В інтерв’ю для Ватиканського Радіо ректор Латеранського університету єпископ Енріко Даль Коволо, цитуючи слова Папи Франциска, який неодноразово закликав до креативності в житті Церкви, зазначив, що він очікує від фестивалю конкретних вказівок щодо вибору пріоритетів та стратегій на рівні дієцезій, парафій, а також – на рівні політичних інституцій. За його словами, плодом фестивалю повинна б стати певного роду декларація, що подаватиме напрямні для реалізації креативності у Церкві на наступні 20 років.

Учасники «Міжнародного фестивалю душпастирської креативності» візьмуть участь в конференціях, практичних семінарах, інтерактивних лекціях та круглих столах з відомими особами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.