В Римі відбудеться перший Міжнародний фестиваль душпастирської креативності

З 23 до 25 березня 2017 р., в Папському Латеранському університеті в Римі, у співпраці з американським католицьким Університетом Вілланова з Філадельфії (США) та за організаційної підтримки агентства «Creativ», відбуватиметься перший «Міжнародний фестиваль душпастирської креативності». «Якою буде Церква через 20 років?» – на це запитання намагатимуться відповісти його учасники, миряни та богопосвячені особи, які стараються впровадити в життя оновлення Церкви, до якого закликає Папа Франциск.

В інтерв’ю для Ватиканського Радіо ректор Латеранського університету єпископ Енріко Даль Коволо, цитуючи слова Папи Франциска, який неодноразово закликав до креативності в житті Церкви, зазначив, що він очікує від фестивалю конкретних вказівок щодо вибору пріоритетів та стратегій на рівні дієцезій, парафій, а також – на рівні політичних інституцій. За його словами, плодом фестивалю повинна б стати певного роду декларація, що подаватиме напрямні для реалізації креативності у Церкві на наступні 20 років.

Учасники «Міжнародного фестивалю душпастирської креативності» візьмуть участь в конференціях, практичних семінарах, інтерактивних лекціях та круглих столах з відомими особами.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh