Рибак зловив рекордного 2,7-метрового сома

фото – https://www.apost.com/en/blog/fisherman-catches-record-breaking-9-foot-catfish/22821/?rd=n

Рибак зловив рекордного 2,7-метрового сома

Тільки подивіться!

Під час риболовлі ніколи не знаєш, що вдасться зловити. Звичайний день на озері або річці часто приносити однаковий результат. Альо в особливі дні ви можете відчути, що вас чекає великий улов. Мало хто сподівається побити світовий рекорд, але іноді трапляється й таке.

Бенджамін Грюндер знає, що рекорд побито, так як неофіційно зробив це сам. Під час поїздки на річку По в Італії він зловив великого сома. Гаразд, «великого» — це слабо сказано. Величезний сом був довжиною 2,7 метра і важив 128 кілограм. Фотографії Бенджаміна і сома виглядають так, ніби їх нікого з допомогою комп’ютерній комп’ютерної графіки. Ця риба куди більше людини, який витягнув її на берег.

Бенджамін підчепив рибу на гачок, як і будь-яку іншу. Йому здалося, що щось не так, коли він вперше похитнувся. Рибак припустив, що гачок зачепився за корінь дерева. Ймовірно, величезний вага ускладнив переміщення риби, а він подумав, що зачепився за щось нерухоме. І тоді «нерухомий» почав рухатися.

Але чому ж це неофіційний рекорд? Бенджамін відпустив сома. Ніхто не зважив рибу і не вжив жодних офіційних кроків, щоб претендувати на рекорд. І в цьому є свій плюс. Чудове істота живе, щоб боротися далі.

А у вас є друзі-рибалки? Який улов їм пощастило спіймати?

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh