Життя

Рибак зловив рекордного 2,7-метрового сома

фото – https://www.apost.com/en/blog/fisherman-catches-record-breaking-9-foot-catfish/22821/?rd=n

Рибак зловив рекордного 2,7-метрового сома

Тільки подивіться!

Під час риболовлі ніколи не знаєш, що вдасться зловити. Звичайний день на озері або річці часто приносити однаковий результат. Альо в особливі дні ви можете відчути, що вас чекає великий улов. Мало хто сподівається побити світовий рекорд, але іноді трапляється й таке.

Бенджамін Грюндер знає, що рекорд побито, так як неофіційно зробив це сам. Під час поїздки на річку По в Італії він зловив великого сома. Гаразд, «великого» — це слабо сказано. Величезний сом був довжиною 2,7 метра і важив 128 кілограм. Фотографії Бенджаміна і сома виглядають так, ніби їх нікого з допомогою комп’ютерній комп’ютерної графіки. Ця риба куди більше людини, який витягнув її на берег.

Бенджамін підчепив рибу на гачок, як і будь-яку іншу. Йому здалося, що щось не так, коли він вперше похитнувся. Рибак припустив, що гачок зачепився за корінь дерева. Ймовірно, величезний вага ускладнив переміщення риби, а він подумав, що зачепився за щось нерухоме. І тоді «нерухомий» почав рухатися.

Але чому ж це неофіційний рекорд? Бенджамін відпустив сома. Ніхто не зважив рибу і не вжив жодних офіційних кроків, щоб претендувати на рекорд. І в цьому є свій плюс. Чудове істота живе, щоб боротися далі.

А у вас є друзі-рибалки? Який улов їм пощастило спіймати?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України