Рятує на останній стадії: знайдено унікальні ліки від раку

Вчені провели дослідження

Вчені повідомили про успішні випробування препарату ніволумаба (анти-PD-1) в боротьбі проти прогресуючої хвороби меланоми , яка не піддається лікуванню іншими методами , нирково-клітинного раку або недрібноклітинного раку легенів.

У дослідженні Інституту імунотерапії раку при Онкологічному центрі імені Джона Хопкінса в США взяли участь 270 осіб, пише Оглядач і MedicalXpress.

Згідно з результатами багаторічного випробування ніволумаба, п’ятирічні показники виживаності для нового препарату виявилися вище, ніж для інших видів терапії, доступних у 2008 році, включаючи хіміотерапію, інгібітори кінази, біологічну терапію та інші методи лікування.

При звичайній терапії пацієнтів з раком шкіри четвертої стадії п’ятирічна виживаність склала п’ять відсотків, а з недрібноклітинним раком легенів — шість відсотків.

Ниволумаб сприяв 34,2-процентної виживаності для меланоми, 27,7-процентної для нирково-клітинного раку і 15,6-процентної для раку легенів.

Ніволумаб блокує активність молекули PD-1, яка є імунної контрольною точкою, що стримує клітини, атакуючі ракову пухлину.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh