Авторські статті

Бізнесмен: Є на Кличка компромат – дайте, а ні – чекайте виборів

Якраз на наступний день після прес-конференції голови Офісу президента Андрея Богдана мер Києва Віталій Кличко зустрічається в Нью-Йорку з адвокатом Трампа Рудольфом Джуліані і викладає фото з зустрічі у Facebook. Тема зустрічі, звичайно ж, зрозуміла. Не дарма ж так різко Кличко вирушив за океан, побачитися, як він написавши зі старим другом. Про це у своєму блозі пише блогер, бізнесмен Олександр Деркач.

Він зазначає, ситуація і справді непроста, але без думки самих киян тут не обійтися. Кличка мером розібрали самі кияни, не попкою-дурнем з незрозумілими функціями, а мером з усіма повноваженнями. Поганий він мер, хороший, справа двадцята, як і питання, контролює він Київраду, чи ні. «Мені взагалі завжди здавалося, що у Кличка дещо інші функції. І знімати його теж киянам. Підсовувати нам морквяні котлети замість котлет по-київськи, не треба», – написав блогер.

Олександр Деркач зазначає, якщо є на Кличка компромат, як заявив Богдан, так і карти в руки, треба діяти у встановлено порядку, а, якщо це тільки слова, тоді потрібно дочекатися виборів або оголосити дострокові, якщо це передбачена законом. А далі вже можна перемагати і керувати столицею. Ще, як варіант, можна поміняти закон, скасувати виборність міра, призначати тоді можна буде кого завгодно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України