Війна РФ проти України

РФ відправила на фронт “страшні” підрозділи: їм навіть автомат не довіряють. Фото

Армія рф відправляє (за відомим анекдотом про радянський стройбат) на війну в Україні показала всьому світу “дуже страшні війська” – башкирів із луком та стрілами.

Так званий добровольець з Башкирії вирішив попозувати перед об’єктивом: за спиною висить хвіст лисиці і за непотрібністю автомат. Цілується загарбник, мабуть, за Байрактором

У Мережі башкирського окупанта описали новий вид солдата армії РФ. Таке диво техніки, як автомат, “доброволець” побачив вперше і користуватися ним не вміє, тому носить як дорогий аксесуар.

Шанси на виживання вказаного російського окупанта мінімальні, оскільки він ставиться до війни, як до фотосесії.

Слід зазначити, що поруч із дурістю в армії РФ справді є проблеми із озброєнням: на наступному відео показано повстання в одній із військових частин Казані. Майбутнє “гарматне м’ясо” виявилося незадоволеним автоматами 1970-х, відсутністю їжі, води, одягу.

Нагадаємо, Башкирія – третій регіон РФ за кількістю трун, що надходять, з України.

Окупанти на тимчасово захоплених українських землях ніяк не можуть поділити “владу”. Сутички виникають найчастіше на національному ґрунті.

Перша інформація про зіткнення бурятів з кадировцями з’явилася відразу ж після початку війни. Причини міжетнічного конфлікту полягають у небажанні бурятів вести наступальні бойові дії та у “нерівноправності” умов із чеченцями.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України