Війна РФ проти України

Полонений окупант встановив бойовий рекорд зі здачі в полон ЗСУ, Відео

У полон ЗСУ потрапив 27-річний “чмобік” із Псковської області РФ. Як з’ясувалося, він своєрідний “рекордсмен”, оскільки з моменту першого бою на передовій та попаданні в полон минуло лише півтори години.

Про це новоспечений загарбник зізнався в інтерв’ю українському журналісту Дмитру Карпенку. Відео доступне на YouTube-каналі його колеги Володимира Золкіна.

На кадрах постає окупант Роман Олександрович Димиденков (у соцмережах – Роман Правдін), 09.05.1995 року народження. Він із міста Великі Луки Псковської області. До мобілізації працював на заводі, має сім’ю.

“Це рекордсмен з бойових дій. Найшвидший старт і найшвидше потрапляння в полон: з моменту, як його підготували, привезли на позицію – півтори години та полон”, – зазначив журналіст.

Примітно, що під час інтерв’ю полонений “мобік” лежав на ліжку у виправній установі та не вставав протягом години розмови. У нього видно подряпини на обличчі.

 

Він пояснив, що перед тим, як воїни ЗСУ запитали його: “Жити хочеш?” і взяли в полон, він отримав поранення – може пересуватися, але лікарі рекомендували йому постільний режим.

“Рекорд. 1 година 30 хв – і чмобик у полоні”, – прокоментував “подвиг” росіянина журналіст та активіст Роман Бочкала.зарму.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України