Політика

РФ паспортизує депортованих українців

Російські окупанти незаконно депортували з України понад два мільйони громадян. Тепер кожному з них росіяни планують видати паспорт Росії та насильно паспортизувати.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Як стало відомо, РФ ухвалила рішення узаконити видачу паспортів за місцем проживання. Раніше документ видавався за місцем прописки. Це означає, що наразі всі депортовані українці будуть змушені отримати паспорт громадянина Росії.

При цьому без наявності паспорта депортовані українці не отримають жодних виплат чи послуг. Фактично, росіяни хочуть максимально інтегрувати депортованих українців.

Наголошується, що ворог робить це для того, щоб виправити демографічну ситуацію у південних республіках.

“Однак така евакуація відбувається не добровільно. Фактично москва спочатку генерує гуманітарну кризу в регіоні і вивозить звідти заклади медицини, освіти та аптеки. Коли життя вже в місті немає, то мешканцям розповідають про настання ЗСУ та бомбардування, і встановлюють психологічно давні дедлайни на людей. Хоча такого потім не відбувається”, – зазначають у Центрі національного спротиву.

Як результат, коли громадянське населення з тимчасово окупованих територій, переважно Херсонської області, піддається паніці, їх “евакуюють” до південного федерального округу Росії. Наприклад, Краснодарського та Ставропольського країв.

При цьому виїзд у вільну Україну закривають, що руйнує міф пропагандистів москви про турботу про населення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України