Результати так званої «заборони на носіння бурки» в Австрії

«Закон про заборону на приховування обличчя» («Burkaverbot») був порушений в 2018 році 96 разів. Про це було оголошено Міністерством внутрішніх справ у відповіді на запит депутата SPÖ Доріс Маргрейтер. Велика частина порушень була зареєстрована у Відні. У звіті не уточнювалося, що в якій формі це було порушення — носіння бурки або маски футбольного фаната.

Закон набув чинності з 1 жовтня 2017 року. Згідно з ним будь-хто, хто приховує своє обличчя в громадському місці, карається штрафом до 150 євро. При цьому в законі не проводиться розходження між мусульманською буркою, яка спочатку було використана як привід для введення заборони, і, наприклад, балаклавою або маскою крампуса. Кількість зареєстрованих порушень у попередньому році мало тенденцію до зниження. З жовтня по грудень 2017 року — всього за три місяці — поліція нарахувала 52 порушення. За дванадцять місяців 2018 року він був на рівні 96 випадків.

Згідно зі статистикою Міністерства внутрішніх справ, більша частина штрафів було накладено у Відні (62) (для порівняння: за останні три місяці 2017 року у Відні було 25), за нею йшли Нижня Австрія з одинадцятьма і Верхня Австрія з вісьмома. Також було п’ять в Штирії і чотири в Тіролі. Вражаюче, що в Зальцбурзі з курортом Целль-ам-Зеє, який популярний серед арабських туристів, було зареєстровано тільки три порушення. В Карінтії, Форарльбергу і Бургенланді було лише одне порушення.

За матеріалами: orf.at
Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh