Австрійське місто Баден може стати об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

У той час як статус центру Відня як всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО під сумнівом, одинадцять європейських спа-курортів спільно з Баденом претендують на цей титул.

Ще римляни колись купалися в сірчаних джерелах в 25 кілометрах від Відня, а пізніше Баден став літньою резиденцією імператорів. Сьогодні курортне місто в Нижній Австрії відомий своїми оперетами, казино, винними тавернами (Heurigenlokalen) і, звичайно ж, спа – і велнес-послугами і незабаром може потрапити в престижний список ЮНЕСКО разом з десятьма іншими європейськими курортами.

У вівторок мер міста і ЮНЕСКО підписують таку спільну заявку в посольстві Чехії в Парижі. Під заголовком «Великі курорти Європи» міста хочуть увійти в список на основі довгих традицій курортів та їх значення для медицини та туризму. Крім міста Бадена, у ньому також беруть участь німецькі курортні міста Бад-Кіссінген, Баден-Баден і Бад-Емс, а також Карлсбад, Марієнбад і Франценсбад з Чехії, Спа (Бельгія), Віші (Франція), Монтекатіні Терме (Італія) і Бат (Великобританія).

Всі вони малі визначне значення для європейського курортного суспільства починаючи з 19-го і початку 20-го століття. Бад-Ішль також прагнув отримати титул Всесвітньої спадщини, але був виключений в 2016 році (частково із-за поганих результатів), якщо список «Великих курортів Європи» був скорочений з 16 до 11 міст, щоб збільшити шанси на успіх.

Рішення буде прийматися на засіданні Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО улітку 2020 року.

За матеріалами: diepresse.com
Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh