Австрійське місто Баден може стати об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

У той час як статус центру Відня як всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО під сумнівом, одинадцять європейських спа-курортів спільно з Баденом претендують на цей титул.

Ще римляни колись купалися в сірчаних джерелах в 25 кілометрах від Відня, а пізніше Баден став літньою резиденцією імператорів. Сьогодні курортне місто в Нижній Австрії відомий своїми оперетами, казино, винними тавернами (Heurigenlokalen) і, звичайно ж, спа – і велнес-послугами і незабаром може потрапити в престижний список ЮНЕСКО разом з десятьма іншими європейськими курортами.

У вівторок мер міста і ЮНЕСКО підписують таку спільну заявку в посольстві Чехії в Парижі. Під заголовком «Великі курорти Європи» міста хочуть увійти в список на основі довгих традицій курортів та їх значення для медицини та туризму. Крім міста Бадена, у ньому також беруть участь німецькі курортні міста Бад-Кіссінген, Баден-Баден і Бад-Емс, а також Карлсбад, Марієнбад і Франценсбад з Чехії, Спа (Бельгія), Віші (Франція), Монтекатіні Терме (Італія) і Бат (Великобританія).

Всі вони малі визначне значення для європейського курортного суспільства починаючи з 19-го і початку 20-го століття. Бад-Ішль також прагнув отримати титул Всесвітньої спадщини, але був виключений в 2016 році (частково із-за поганих результатів), якщо список «Великих курортів Європи» був скорочений з 16 до 11 міст, щоб збільшити шанси на успіх.

Рішення буде прийматися на засіданні Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО улітку 2020 року.

За матеріалами: diepresse.com
Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Нові технології північного сусіда – іноваційне турбулентно-рідинне устаткування. Відео

Росіяни придумали іноваційне турбулентно-рідинне устаткування – “Оживлювач води”. Для чого і як вона працює?) “Технологія” ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh