Авторські статтіДіаспора

Італійська влада відкрила впровадження проти двох українців внаслідок бійки у Римі

Поліція Рима відкрила провадження за фактом спроби пограбування двома українцями громадянина Індії у метрополітені.

Про це у вівторок, 2 листопада, пише місцеве видання.

Раніше стало відомо, що 1 листопада близько 21:30 у наземному метрополітені Рим-Лідо, який з’єднує італійську столицю з Остією, сталася бійка за участю громадян України. Відео бійки виклав у Facebook користувач David Ognibene. На ньому видно, як двоє молодиків агресивно поводяться стосовно одного з пасажирів.

Один з них українською називає себе фашистом і гучно свариться. Згодом сварка переросла у бійку, внаслідок якої молодик сильно травмував громадянина індійської зовнішньості. Крім того, жінка, яка намагалася захистити потерпілого, також отримала травми – у неї було розбите обличчя.

Користувачі соцмережі, коментуючи відео, вбачили у поведінці українців ознаки расизму і дискримінації, а також, що такою поведінкою молодики соромлять інших українців.

Між тим, як повідомляє видання, оскільки потерпілий громадянин не звертався із заявою до правоохоронців, поліція була вимушена відтворити події за допомогою телекамер і опитуванням кількох свідків. Поліція встановила, що двоє 23-річних українських громадян перш ніж ударити пасажира (ним дійсно виявився індійський громадянин 28 років) і травмувати 57-річну українку, яка хотіла захистити його, намагалися пограбувати валізу потерпілого.

Після нападу молодики були оперативно затримані правоохоронцями. Останні, встановивши перебіг подій, повідомили про інцидент судову владу. Слідчий суддя зі свого боку відкрив провадження проти двох українців за фактом “спроби пограбування”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України