Авторські статті

Режим надзвичайного стану як перший крок до введення воєнного стану?

Отже, Кабінет міністрів України прийняв рішення про введення режиму надзвичайного стану на території Донецької та Луганської областей, заявив сьогодні прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

«Відповідно до Кодексу цивільного захисту Кабінет міністрів ухвалив рішення про визнання надзвичайного стану на державному рівні. Уряд України прийняв рішення про введення режиму надзвичайного стану на території Донецької та Луганської областей », – сказав Арсеній Яценюк на виїзному засіданні Кабміну в ГСЧС.

Чи можна розцінювати це як перший крок на шляху введення військового стану на окупованих територіях? Досить імовірно. Але, наскільки це буде виправдано і ефективно, адже протягом усього періоду АТО нас запевняли в тому, що НС лише зашкодить Україні, оскільки обмежить допомогу заходу? До того ж, слід зазначити, що проведення бойових дій оборонного характеру не тільки позитивно позначається на співвідношенні втрат, а й виснажує супротивника.

Якщо ВС дійсно  буде введено, що на мій погляд все ж малоймовірно, то він обмежиться хіба  “зеленим світлом” на проведення обстрілів на випередження за розвіданими по об’єктах терористів, але ні про який контр-наступ і звільнення територій поки мови і йти не може. Адже необхідно враховувати фактор з понад 50 тисячного угруповання військових РФ на кордоні з Україною підсумовує zloy_odessit

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.