Авторські статті

Путін похвалив ВСУ і латентно принизив ВС РФ

   Основою основ є погляд в суть речей, адже не даремно фраза: “Дивися в корінь!” Козьми Пруткова стала символом на століття. Ось і сьогодні, президент Росії Володимир Путін коли заявив, що українська армія – це натівський легіон, який переслідує не національні інтереси України, а має намір досягти геополітичних цілей стримування Росії, фактично зробив комплімент ЗСУ та принизив ЗС РФ. Розберемося.

Отже, на сьогоднішній день ми маємо конфлікт, в якому зіткнулося між собою дві армії. Українська що займає 21-е місце в світі за боєздатністю і російська, яка займає 2-ге місце за боєздатністю в світі і володіє переважаючим військово-технічним і людським ресурсом . Тим не менш, у 2-ої армії світу не спостерігається яких – небудь серйозних успіхів на фронті вже протягом майже півроку. Фактично гібридна форма війни, яку весь цей час проводила Росія провалилася і без відкритого вторгнення багатотисячного контингенту ситуація на передовій не зміниться на користь великої Новоросії.

Путіну нічого іншого не залишається окрім як не визнавати наявності українських військових, як основної сили опору, а подібно банального фейкеру з федерального або навіть регіонального медіаресурсу, поширювати брехню з натяками на міфічне НАТО і ефемерний легіон. Так, Путін має на увазі в цілому ВСУ як легіон НАТО, але при цьому грою слів зачіпає саме ту абревіатуру яка пробуджує в підсвідомості середньостатистичного російського глядача саме легенди про блеквотер і Абрамс в полях під Ростовом.

Таким чином, президент Росії не тільки визнав перевагу ВСУ в ситуації, що склалася на сході України, але ненароком принизив і свою гаряче кохану, непереможну армію, у якої в боях на Донбасі куди більше провалів, ніж навіть у відступаючої Червоної Армії в перші роки Великої Вітчизняної війни. Чому ж дивуватися, що при такому відношенні, він просто кидає своїх військовослужбовців в жорна війни як на забій, без жалю підсумовує zloy_odessit.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

12 − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.