Автоновини

Рейтинг зимових шин

Зимові покришки були розроблені для використання при низьких показниках термометра. Для цього інженери застосували спеціальний склад гумової суміші, який дозволяє зберігати протектору необхідний рівень еластичності і м’якості навіть в умовах сильних заморозків. Базовим матеріалом виступає каучук, який має прекрасну стійкість до холоду і зносу. Крім того, зимова гума характеризується особливим дизайном і малюнком протектора з великою кількістю тривимірних насічок.

До базових властивостей зимових шин можна віднести наступні моменти:

  • наявність металевого корду, який підтримує правильну геометрію колеса;

  • присутність прокладки під кордом, дозволяє охороняти шину від надлишкового тиску;

  • каркасна частина захищає борти покришки;

  • крильова стрічка забезпечує плавність амортизації і коректну керованість транспортним засобом.

Спеціалізовані інтернет-магазини пропонують українським водіям широкий вибір зимових шин. В асортименті можна зустріти як доступні за вартістю, так і преміальні варіанти від різних виробників. Переконатися в цьому можна перейшовши за посиланням – https://koleso2000.ua/uk/shini. Широка різноманітність варіантів може легко заплутати потенційного покупця, тому вивчивши результати незалежних тестувань та відгуки водіїв, ми вибрали найкращі моделі преміального і бюджетного рівня.

Зимова гума преміального класу

Останньою фінською новинкою стали зимові шини Nokian Hakkapeliitta R3. Довгоочікуване продовження моделі відрізняється величезною лінійкою типорозмірів, яка включає до свого складу 14-21 посадочні діаметри. Серед відмінних рис продукту можна виділити стабільну керованість і високий рівень комфорту навіть в найбільш складних погодних умовах.

Модель Nokian Hakkapeliitta R3 отримала класичний спрямований дизайн протектора, який покритий густою сіткою самоблокуючих ламелей. Подібні насічки позитивним чином позначаються на поздовжньому зчепленні при пересуванні на особливо слизьких ділянках шляху. Присутність фірмових трикутних канавок на бічних і плечових поверхнях шин забезпечують підвищену продуктивність під час поздовжніх прискорень. Важливу роль в успіху продукту зіграв багатокомпонентний склад гумової суміші під назвою Cryo Crystal 3. Інженери використовували в компаунді спеціальні кристалічні частинки, які стабілізують керованість на снігу і льоду.

Ще однією преміальною пропозицією є продукт від знаменитої американської компанії. Шини Goodyear Ultra Ice 2 вже давно знайомі багатьом водіям не з чуток. Ці колеса стали результатом багаторічної роботи інженерів і гідно були оцінені мільйонами водіїв у всьому світі.

Модель Goodyear Ultra Ice 2 отримала функціональний спрямований малюнок протектора, який формує протяжні зчіпні кромки, що дає можливість гумі показувати стабільні показники зчеплення під час поїздок по засніженим покриттям. Грамотне поєднання інноваційних матеріалів і відбірної сировини дозволили інженерам домогтися того, що американська гума залишається функціональною і не замерзає аж до сильних морозів. Кріо-адаптивний компаунд впевнено працює в найскладніших і екстремальних режимах.

Бюджетні моделі зимових шин

Бюджетний сегмент зимової гуми представлений в нашій країні множинними вітчизняними та китайськими виробниками. При цьому найбільшим попитом користується білоруська продукція під назвою Белшина Artmotion Snow. Свіжа модель орієнтована на широке коло легкових автомобілів з 13-16 посадочними діаметрами.

До відмітних особливостей моделі можна віднести симетрично-спрямований протектор, який готовий до серйозних випробувань українськими дорогами. Розвинена система дренажу включає до свого складу велику кількість поздовжніх каналів і поперечних канавок. Це дозволяє знижувати ймовірність зимового аквапланування і домагатися якісної керованості на зимових покриттях. Додатковим чином розробники оснастили колеса декількома тисячами Z-образних насічок, які сприяють безпечному набору швидкості і ефективному гальмуванню.

Зимова гума Premiorri ViaMaggiore Z Plus стала ще одним доступним продуктом повз якого складно пройти. Дані покришки отримали особливий дизайн, який включає в себе дві функціональні зони – симетричну і спрямовану. За заявами виробника, модель адаптована для суворих зимових умов і низьких температур.

Зовнішня частина протекторної зони забезпечує стабільність при прямолінійному русі і виконанні маневрів. Внутрішня функціональна ділянка відповідає за опір слешпленнінгу і акваплануванню. Густе ламелювання дозволяє активно боротися з льодом і мокрими ділянками шляху, зберігаючи високий рівень керованості і безпеки під час руху.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України