Українці в Чехії

Ресторани в центрі Праги скорочують свої розходи з-за низької відвідуваності

Відвідуваність ресторанів в Празі, особливо в центрі міста, різко знизилося в порівнянні з вереснем минулого року

«Вчора наша виручка склала всього 2 300 крон. Якщо подивитися статистику відвідувань ресторану за місяць, то щодня в касі ресторану нам не вистачає приблизно 10 000 крон, щоб покрити всі мінімальні витрати ресторану. Подивіться, зараз вже опівдні, а ще в ресторані не було жодного гостя. Думаю, відвідувачі просто бояться знаходиться всередині закритого приміщення ресторану через ситуації, що склалася в світі. Нововведені обмеження для туристів також вплинули на роботу ресторану », – пояснює менеджер одного з празьких ресторанів.

За коментарем навколо ситуації з ресторанним бізнесом ми звернулися до власника одного з празький ресторанів: «Всі ми розуміємо, що зменшення кількості гостей в ресторанах викликано через збільшення кількості підтверджених випадків коронавируса і, отже, до зростання побоювань заразитися інфекцією. Також ми були змушені скоротити час роботи нашого ресторану, через введених Урядом обмежувальних заходів. Навесні нам компенсували частину витрат, але вив навіть не уявляєте які ми несемо збитки. Компенсації не можуть покрити всіх збитків ».

Відповідно до запроваджених Урядом ЧР обмеженням, ресторани повинні бути закриті з 22 годин до 6 ранку, і, крім того, вже з понеділка 5 жовтня за одним столом в приміщенні ресторану зможуть перебувати максимально шість гостей.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України