Подорожі

Подорожі віртуальні vs реальні – що переможе?

Ще рік тому багато запросто могли купити квиток, забронювати готель і полетіти в Лондон або до Франції, до друзів або в службове відрядження

На сьогоднішній день перед такою поїздкою кожен повинен кілька разів подумати, зважити всі за і проти, щоб випадково не «застрягти», наприклад, у Франції. До того ж рейс літака може бути раптово скасований. Наприклад, знайома всім авіакомпанія Air France в своєму повідомленні пише:

«У порівнянні з минулим роком, ми змушені були скоротити свою активність на 70%. Ми в десять разів збільшили кількість співробітників, що відповідають за повернення квитків. Ми опрацювали понад 2 мільйонів запитів і повернули 1,1 мільярда євро. Однак, ми ще не змогли обробити всі пропозиції, що надійшли. Крім того, політика продажів авіаквитків була змінена в нашій авіакомпанії. Тепер у разі, якщо вам необхідно скасувати поїздку по будь-якої причиня, ви можете отримати або кредитний ваучер або зміна замовлення без додаткової оплати ». – заявляє Анн Рігель, генеральний директор Air France.

Днями Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив, що порушення правил самоізоляції може привести до штрафу до £ 10 тис.

Багато музеїв Лондона адаптувалися до сучасних умов і пропонують придбати квитки на онлайн екскурсії в реальному часі. У більшості випадків такі пропозиції стали цікавіше і дешевше. Наприклад, музей міського транспорту Лондона пропонує онлайн екскурсію на закриту станцію метро, ​​на яку вхід для організованих груп був би небезпечним. Та й ціну на подібні екскурсії музей знизив удвічі.

Для тих, хто збирається до Фінляндії – прибуття в країну дозволено тільки в обгрунтованих випадках, таких як робота, сім’я або навчання.

Франція, материкова європейська частина, з 15 липня відкрила кордони для громадян ЄС.

Любителі Австрії, які приїдуть в країну з Праги з 28 вересня 2020 року зобов’язані пред’явити негативний тест на коронавірус, який не повинен бути старше 72 годин або самоізолюватись і до 48 годин після прибуття в країну пройти тест на коронавірус. У разі негативного тесту на коронавірус, самоізоляція може бути завершена.

І сьогодні стало відомо, що Румунія з 7 жовтня 2020 року вводить обов’язкову 14 денну самоізоляцію для всіх. Виняток зроблено для тих, хто в Румунії проведе щонайменше три дні. Для таких випадків досить буде пред’явити негативний тест на коронавірус, який не буде старше 48 годин.

Десь на просторах Інтернету ми знайшли повідомлення однієї дівчини: «Коли я щаслива, то кажу про себе:« Запам’ятай цей момент, ось воно – щастя », – і намагаюся до чого-небудь доторкнутися, щось понюхати, з’їсти, щоб асоціації були ще сильніше. А потім, коли ці моменти повного щастя проходять, і мені починається здаватися, що все це було не зі мною, я можу вийняти ці спогади зі свідомості і упевнитися, що це все було зі мною. І ось зараз, сидячи за роботою в Празі, я можу згадати, які на дотик пальми в Барселоні, який на смак домашній гарячий брусничний морс в засніженому Гельсінкі, смачний французький еклер або романтична французька музика в одному з кафе з видом на океан біля берегів Франції . Я люблю тебе, мозок ». Спробуйте і Ви?

Інформація наведена за станом на 6 жовтня 2020 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України