Авторські статті

Решат став першим героєм і першою жертвою російського вторгнення в Україну

Для залякування всіх українців він був демонстративно викрадений і вбитий

О 7.30 ранку 3 березня 2014 го житель Сімферополя 39-річний вирішать Аметов вийшов з дому – він прямував до військкомату, щоб згідно з указом про мобілізацію стати до лав захисників України

Про це повідомив Юрій Бутусов.

У Решата було троє дітей, дружина, велика родина, але він зробив те, що зажадали його совість і гідність. Військкомат не працював, і вирішать попрямував на площу, щоб влаштувати акцію на підтримку України в центрі міста. Це був мітинг одну людину – одиночний пікет з українським прапором в руках. Він підняв прапор так. як першим піднімаються в атаку. Приблизно о 12 годині Решата прямо на площі викрали невідомі, одягнені як проросійська “самооборона”, і вивезли в гори. Решата по-звірячому били і катували. А потім застрелили в упор – вбивця вистрілив в око.

Не було війни, у Решата не було в руках зброї, він просто вийшов захистити закон своєї країни, він просто підняв прапор своєї країни в своєму рідному місті.

Але російські найманці прийшли, щоб вбивати.

Решат Медатовіч Аметов став першим героєм і першою жертвою російського вторгнення. Очевидно, що він був викрадений російськими спецслужбами, але не дивлячись на тортури не зламався, і для залякування всіх українців він був демонстративно викрадений і вбитий.

Коли Путін та інші російські негідники віщають про “безкровне приєднання Криму”, про “референдум”, вони, звичайно, намагаються цим придушити пам’ять убитих українців, хочуть приховати пам’ять про російський терор і злочини російських військових. Без крові, без терору, без залякувань і шантажу Росія не зуміла б провести захоплення Криму.

Але ми не забудемо. Решату випало стати першим … Він знав про небезпеку, але зробив свій вибір.

Він не знав, чи вдасться нам захистити свою країну, але завдяки його приклад, завдяки відвазі і громадянській мужності тисяч, сотень тисяч українців, народ зібрався і захистив країну незважаючи на слабкість держави. Герой пожертвував собою заради України.

Наш борг бути гідними такої жертви і такої ціни нашої свободи.

Решату Аметову надано звання Герой України (посмертно), і громадську нагороду Народний Герой України.

Вічна пам’ять і слава нашому дорогому співвітчизнику і Громадянину … Для тебе Україна виявилася не словами – а всім життям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh