Авторські статті

Решат став першим героєм і першою жертвою російського вторгнення в Україну

Для залякування всіх українців він був демонстративно викрадений і вбитий

О 7.30 ранку 3 березня 2014 го житель Сімферополя 39-річний вирішать Аметов вийшов з дому – він прямував до військкомату, щоб згідно з указом про мобілізацію стати до лав захисників України

Про це повідомив Юрій Бутусов.

У Решата було троє дітей, дружина, велика родина, але він зробив те, що зажадали його совість і гідність. Військкомат не працював, і вирішать попрямував на площу, щоб влаштувати акцію на підтримку України в центрі міста. Це був мітинг одну людину – одиночний пікет з українським прапором в руках. Він підняв прапор так. як першим піднімаються в атаку. Приблизно о 12 годині Решата прямо на площі викрали невідомі, одягнені як проросійська “самооборона”, і вивезли в гори. Решата по-звірячому били і катували. А потім застрелили в упор – вбивця вистрілив в око.

Не було війни, у Решата не було в руках зброї, він просто вийшов захистити закон своєї країни, він просто підняв прапор своєї країни в своєму рідному місті.

Але російські найманці прийшли, щоб вбивати.

Решат Медатовіч Аметов став першим героєм і першою жертвою російського вторгнення. Очевидно, що він був викрадений російськими спецслужбами, але не дивлячись на тортури не зламався, і для залякування всіх українців він був демонстративно викрадений і вбитий.

Коли Путін та інші російські негідники віщають про “безкровне приєднання Криму”, про “референдум”, вони, звичайно, намагаються цим придушити пам’ять убитих українців, хочуть приховати пам’ять про російський терор і злочини російських військових. Без крові, без терору, без залякувань і шантажу Росія не зуміла б провести захоплення Криму.

Але ми не забудемо. Решату випало стати першим … Він знав про небезпеку, але зробив свій вибір.

Він не знав, чи вдасться нам захистити свою країну, але завдяки його приклад, завдяки відвазі і громадянській мужності тисяч, сотень тисяч українців, народ зібрався і захистив країну незважаючи на слабкість держави. Герой пожертвував собою заради України.

Наш борг бути гідними такої жертви і такої ціни нашої свободи.

Решату Аметову надано звання Герой України (посмертно), і громадську нагороду Народний Герой України.

Вічна пам’ять і слава нашому дорогому співвітчизнику і Громадянину … Для тебе Україна виявилася не словами – а всім життям.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України