Українці в Чехії

Два празьких ВУЗ-у скасували заняття через коронавірус

Одним з трьох пацієнтів з коронавірусом, госпіталізованим у празьку лікарню «На Буловце», є професор Чеського сільськогосподарського університету (ČZU). Це він літав на наукову конференцію в італійське місто Удіне.

Після повернення в Прагу вчений три дні викладав в університеті. Тому керівництво ВУЗ-у прийняло рішення скасувати заняття на 2 і 3 березня, щоб прийняти необхідні заходи.

«Ми сповістили всіх студентів, які відвідували його лекції. Їх близько 20 осіб. Професор також контактував в університеті з 24 колегами. Всі вони будуть знаходитися в домашньому карантині протягом 14 днів», – розповів порталу iDNES ректор ČZU Петро Скленичка.

Чеський технічний університет у Празі (ČVUT) теж на два дні скасував заняття на двох факультетах – будівельному і електротехнічному. Як з’ясувалося, колега згаданого вище професора в минулий четвер захищав дисертацію в будівлі вузу в районі Децвице. У самого колеги інфікування поки не підтвердилося і мова йде про превентивну світові.

Університет сільського і лісового господарства імені Менделя в Брно також в превентивних цілях скасував заняття на найближчі два тижню (по 15 березня). Студенти все це годину будуть навчатися дистанційно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh