Українці в Чехії

Два празьких ВУЗ-у скасували заняття через коронавірус

Одним з трьох пацієнтів з коронавірусом, госпіталізованим у празьку лікарню «На Буловце», є професор Чеського сільськогосподарського університету (ČZU). Це він літав на наукову конференцію в італійське місто Удіне.

Після повернення в Прагу вчений три дні викладав в університеті. Тому керівництво ВУЗ-у прийняло рішення скасувати заняття на 2 і 3 березня, щоб прийняти необхідні заходи.

«Ми сповістили всіх студентів, які відвідували його лекції. Їх близько 20 осіб. Професор також контактував в університеті з 24 колегами. Всі вони будуть знаходитися в домашньому карантині протягом 14 днів», – розповів порталу iDNES ректор ČZU Петро Скленичка.

Чеський технічний університет у Празі (ČVUT) теж на два дні скасував заняття на двох факультетах – будівельному і електротехнічному. Як з’ясувалося, колега згаданого вище професора в минулий четвер захищав дисертацію в будівлі вузу в районі Децвице. У самого колеги інфікування поки не підтвердилося і мова йде про превентивну світові.

Університет сільського і лісового господарства імені Менделя в Брно також в превентивних цілях скасував заняття на найближчі два тижню (по 15 березня). Студенти все це годину будуть навчатися дистанційно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України