Авторські статтіТехно

Режим «Панорами» отримав додаток «Камера» для Windows Mobile 10

Минулого тижня з’явилася інформація про те, що додаток для Windows 10 Mobile «Камера» доповниться вбудованою панорамою. 20 липня, вийшло оновлення, яке доповнило «Камеру» «Панорамою».

Учасники програми Windows Insider в рамках швидкого циклу зможуть оновити «Камеру», після чого вона доповниться «Панорамою». Відзначимо, що нова «фішка» підтримується не тільки смартфонами, але також планшетами та комп’ютерами.

Розробники перевірили на сумісність з новою функцією такі моделі смартфонів Lumia 550, Lumia 650, Lumia 950, Lumia 950 XL, Surface Pro 4, Surface 3 і Surface Book, але це далеко не повний перелік пристроїв, якими може підтримуватися нова функція.

Для того, щоб використовувати режим «Панорами», необхідно переключитися на одноіменний режим, натиснувши кнопку «Панорама», після чого наступним натисканням цієї кнопки відбувається створення знімка, в цей момент потрібно повертати ваш гаджет зліва направо. За замовчуванням панорамний знімок працює в портретній орієнтації, однак, щоб створити вертикальну панораму високого об’єкта, рекомендується повернути пристрій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України