Авторські статтіТехно

Facebook Messenger встановив рекорд за кількістю користувачів

Facebook Messenger встановив черговий рекорд. Число активних користувачів цієї популярної соціальної мережі досягла одного мільярда на місяць.

Соціальній мережі знадобилося для цього чотири роки після того, як вона випустила власний додаток. Даний трюк Facebook зробив для того, щоб позбавити своїх користувачів можливості спілкуватися за межами Messenger. Крім того, створений додаток зацікавив інші компанії. З його допомогою вони отримали можливість залучення додаткових клієнтів. Кілька тижнів тому на платформі було близько 11,000 ботів, а зараз їх кількість різко зросла і становить 18,000. Facebook також заявив, що  користувачі його продукту відправляють мільярд СМС і більше 17 мільярдів фото кожен місяць, а так само близько 22 мільйонів анімацій.

Facebook Messenger – другий у світі серед програм, які завантажуються для iOS. За інформацією фахівців Facebook, мільярд користувачів щомісяця є у дуже небагатьох програм. Але в їх числі є і ще один продукт Facebook – флагманський додаток WhatsApp Messenger.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України