Подорожі

Регіони і курортні зони Хорватії

1Дозвольте собі насолодитися незабутньою подорожжю по Хорватії, так як цю частину світу заслужено називають перлиною Адріатики. Для поїздки потрібна віза, якщо  увас її немає ви можете оформити візу будь якого типу тут, а також отримати кваліфіковану консультацію. 

Столиця Хорватії Загреб – це найбільше місто в країні, але за європейськими мірками воно досить компактне. У Загребі, особливо в його історичному центрі прекрасно збереглася середньовічна архітектура. Там багато красивих палаців і соборів, зелених парків і маленьких кафе з верандами. Дослідити місто найкраще пішки, так як поперше, воно невелике, а подруге, проїхати по вузьких вуличках в центрі буває досить проблематично.

Хорватія умовно ділиться на три курортні зони.

Півострів Істрія відомий своїми мальовничими краєвидами на Адріатичне море, чистою водою і близьким сусідством з Італією (всього 3,5 години по морю до Венеції). Пляжі на Істрії не самі зручні: велика галька і бетонні платформи, але зате тут досить прохолодно навіть в розпал літнього сезону. Любителям середньовічної романтики варто з’їздити в Ровінь, Пулу і на острів Крк, для молоді відмінно підійде Медулін (одне з небагатьох місць в регіоні, де зустрічаються піщані пляжі і можна зайнятися дайвінгом), любителів спокійного відпочинку і літніх людей чекає Ловран, а бажаючим поправити здоров’я варто відвідати Опатію.

Середня Далмація підходить для відпочинку з дітьми. Тут пляжі з дрібною галькою і зручним пологим входом в море, а на березі є вся розважальна інфраструктура. Тучепі і БашкаВода вважаються кращими курортами для сімейного відпочинку. На острові Брач теж прекрасне узбережжя з дрібною галькою, але це місце давно облюбували нудисти, так що ці пляжі більше підходять для дорослих. Найпрестижніший курорт в регіоніМакарська. Там є ціла набережна з розкішними ресторанами, готелями і спацентрами. Непоганий центр таласотерапії є в Шибеніке, там же зосереджені всі дискотеки та інша молодіжна «двіжуха».

Південна Далмаціяце гори і острови. Тут вирощують устриць і виробляють найвідоміше в країні вино «Дінгач». В районі Дубровніка є піщані пляжі, але в основному в цьому регіоні берег кам’янистий. Дубровнік також вважається найкрасивішим містом в регіоні: за версією ЮНЕСКО він входить в трійку найкрасивіших міст епохи Ренесансу поряд з Амстердамом і Венецією.

Гірськолижні курорти Хорватії обладнані не гірше, ніж австрійські або швейцарські, але при цьому вони відчутно дешевші. Найближче до Загребу (всього в 10 км) розташований курорт Слеме. Спуски тут досить пологі, що підходять для початківців спортсменів і для дітей, а самі схили знаходяться на території мальовничого природного парку. Відносно молодий, але вже завоював популярність серед любителів зимових видів спортукурорт Платак. Його головна особливістьшикарні види на Адріатичне море з самої верхньої точки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України