Реформа місцевого самоврядування можлива лише після виборів

Проведення глибинних реформ в Україні можливе лише після повного перезавантаження всіх гілок влади – обрання Президента й формування нових складів Верховної Ради та місцевих рад. Про це заявив народний депутат від фракції “УДАР” Валерій Пацкан у ефірі телеканалу 112.

“Президентських виборів недостатньо. В Україні має відбутися перезавантаження всіх гілок влади, тобто дострокові парламентські вибори і дострокові місцеві вибори. Тільки після того можна оголошувати про якісь реформи місцевого самоврядування”, – сказав Пацкан.

Депутат також не підтримує ініціативу уряду щодо проведення реформи місцевого самоврядування у передвиборчій період. “Допоки у нас діють старі депутатські корпуси в місцевих радах, ми не можемо знищувати інститут державних адміністрацій, тому що ми остаточно приведемо Україну до розколу”, – пояснив він.

Водночас, на його думку, проведення президентських виборів є вкрай важливим завданням на нинішньому етапі формування легітимної влади. “Тільки після того, як буде обрано легітимного президента, з Україною за стіл переговорів зможуть сісти, як Захід, Сполучені Штати, так і Росія. І зараз від кожного нашого виборця напряму залежить, якою буде явка на виборчих дільницях і як відбудуться ці вибори”, – зазначив Пацкан.

Депутат переконаний, що влада та українці повинні консолідувати зусилля, аби не допустити реалізації спроб Росії зірвати проведення виборів Президента. “Вибори повинні відбутися зараз. Кожен з нас розуміє, що тільки після 25 травня, або якщо це буде другій тур, ми зможемо дати Україні хоча б розуміння, що колись прийде мир і спокій. І лише після обрання Президента з нами будуть працювати і в розрізі фінансових запозичень, які можуть допомогти реанімувати знищену економіку України”, – заявив Валерій Пацкан.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh