Авторські статті

Реформа місцевого самоврядування можлива лише після виборів

Проведення глибинних реформ в Україні можливе лише після повного перезавантаження всіх гілок влади – обрання Президента й формування нових складів Верховної Ради та місцевих рад. Про це заявив народний депутат від фракції “УДАР” Валерій Пацкан у ефірі телеканалу 112.

“Президентських виборів недостатньо. В Україні має відбутися перезавантаження всіх гілок влади, тобто дострокові парламентські вибори і дострокові місцеві вибори. Тільки після того можна оголошувати про якісь реформи місцевого самоврядування”, – сказав Пацкан.

Депутат також не підтримує ініціативу уряду щодо проведення реформи місцевого самоврядування у передвиборчій період. “Допоки у нас діють старі депутатські корпуси в місцевих радах, ми не можемо знищувати інститут державних адміністрацій, тому що ми остаточно приведемо Україну до розколу”, – пояснив він.

Водночас, на його думку, проведення президентських виборів є вкрай важливим завданням на нинішньому етапі формування легітимної влади. “Тільки після того, як буде обрано легітимного президента, з Україною за стіл переговорів зможуть сісти, як Захід, Сполучені Штати, так і Росія. І зараз від кожного нашого виборця напряму залежить, якою буде явка на виборчих дільницях і як відбудуться ці вибори”, – зазначив Пацкан.

Депутат переконаний, що влада та українці повинні консолідувати зусилля, аби не допустити реалізації спроб Росії зірвати проведення виборів Президента. “Вибори повинні відбутися зараз. Кожен з нас розуміє, що тільки після 25 травня, або якщо це буде другій тур, ми зможемо дати Україні хоча б розуміння, що колись прийде мир і спокій. І лише після обрання Президента з нами будуть працювати і в розрізі фінансових запозичень, які можуть допомогти реанімувати знищену економіку України”, – заявив Валерій Пацкан.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України