Авторські статті

Десять «П» Петра Порошенко

Доводилося мені якось чути про принцип трьох «П», який рекомендується використовувати при підборі кадрів на високі державні посади. Претендент повинен володіти одночасно трьома важливими якостями – професіоналізмом, порядністю, патріотизмом.

Ну і не можна не згадати про це досить таки справедливому принципі у зв’язку з наближенням в Україні президентськими виборами, перший тур яких відбудеться 25 травня.

Про всіх кандидатів у президенти (їх було зареєстровано спочатку 23 людини, але потім, здається, Королевська та Царьов зняли свої кандидатури) говорити не буду. А хочу «приміряти» зазначений принцип якостей до найбільш рейтинговому на сьогодні кандидату – Петру Порошенко.

Я за останні пару місяців написав вже кілька текстів, присвячених цьому політику, тому повторюватися зараз не вважаю за потрібне (дивіться, наприклад, статті «Анекдот: Порошенко – не олігарх, так як завжди був в опозиції» за 1 травня, «На злодієві шапка горить: Порошенко збрехав, що ні зустрічався з Фірташем у Відні» за 28 квітня , «Путін ставить на Порошенка?» за 24 квітня, «Майдан зобов’язаний не пустити олігарха – пристосуванця Порошенко в президенти» за 30 березня!) . Зауважу лише, що мої оцінки практично повністю збігаються з думкою, висловленою днями адвокатом Сергієм Власенком в матеріалі «Ніякої Петя ні в якій демократичний табір не входить».

Тому відразу перейду до вирішення означеної завдання, спробувавши відповісти на питання: чи відповідає Порошенко принципом трьох «П»?

Моя відповідь: не зовсім відповідає! Або, ще точніше – зовсім не відповідає! Оскільки хоча до Петра Олексійовича за його людським якостям і можна застосувати три «П», але тільки не ті «П», які вказані на початку, а інші. Більше того, він відповідає навіть, мінімум, п’яти «П», оскільки, як випливає із згаданих моїх публікацій, Петро Порошенко – Прихвостень, Пройдисвіт і Пристосуванець (обставина, що у нього ім’я і прізвище теж починаються на букву «П» – просто збіг …).

Втім, рахунок можна і продовжити. З урахуванням біографії Порошенко, його також можна сміливо назвати Політичної Повією – це ще два «П».

Крім того, Петро Олексійович, згідно із заявою покійного Олександра Зінченка, став у 2005 році, по суті, Зрадником ідеалів «Помаранчевої революції» (разом з Ющенком). А раз людина зрадник, то він – Негідник і Покидьок. Маємо ще три «П», разом – десять …

Економіка від Пророка

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.