Реферат. Як написати реферат?

Реферат – це звіт, короткої письмової або усної форми, може бути викладений на форумі, серед колег, людей, пов’язаних з проблемою, яку доповідь зачіпає. Автор має завдання вивчити всі аспекти даної дилеми та розробити висновки, що ведуть до поліпшення ситуації або до створення планів усунення труднощі.


Перевірте, як написати реферат, як розташувати в ньому елементи, ознайомтеся з прикладом реферату на сайті http://profstudy.by/. Компанія ProfStudy на ринку написання рефератів понад 10 років. Метою реферату є передача знань в якійсь темі. У ньому можна розмістити власний критичний коментар щодо якогось тексту. Реферат, є науковим заявою, присвяченим, насамперед, фактів і поглядів, представлених у наукових працях, і в меншій мірі коментарів його автора. На відміну від нарису, який має літературний характер і є вираженням суб’єктивних поглядів автора. Людина, яка виголошує доповідь – це референт.

Поради

– Пишіть в зрозумілому для аудиторії тексті;

Використовуйте не надто потужні пропозиції (тому що, це полегшує висловлювання);

– Пам’ятайте, що основна частина тексту повинна бути значно більше, ніж вступ і висновок;

– Майте на увазі, що мова йде про текст, який повинен бути виголошений;

– Використовуйте науковий стиль (пишіть без особи, уникайте вираження емоцій);

– Використовуйте в тексті привертають увагу слухача найбільш важливі питання, наприклад, “варто відмітити…”, “заслуговує особливої уваги…”, “важливо…”;

– Доповідь можна доповнити електронною презентацією.

Темою може бути, наприклад, критична ситуація в компанії, безпосередньо пов’язаної з проблемою підготовки доповіді у формі презентації на засіданні, яка повинна принести конструктивний вихід із ситуації, після ознайомлення з висновками всіх зацікавлених сторін. Реферат повинен бути прозорим і чітко написано, щоб висновки, що випливають з нього, були очевидні людям, хто слухає або читає його. Тому дуже важливо, щоб автор провів такий аналіз і представив його своїми словами. У матеріальному доповіді важливу роль відіграють маркери найбільш важливих речей, і подання їх у вигляді голів, які в кінці обов’язково повинні підвести підсумок. В хорошому доповіді виникає велика кількість цитат з різних джерел, однак, не прийнятих критично, тільки показує їх недоліки.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh