піанєр
піанєр

ПРО ЕТО

Всі такі у вишиванках, шо рябоглазіє можна заробити.

А в Гусь-Хрустальних єбєнях , Хуйлостанского царства, Домодєдовского рабства січас в піонєри приймають.

Юні паростки хрестоцвітних і скрепозапильних вступають в ряди тих, шо всігда готові служить, прислужувать, розширять узкій мір, нести хуйню і строїть єбанізм де попало.

На площадях у них щас побєдєдушки і уєбабушки роняють слиняві сльози і втирають солоні соплі від радості, шо внучата, всупереч природньому отбору, доросли до віку, коли їм в голову можна забивати разну херню, а в рот положить імперську жвачку. Ще трохи – і можна буде дать їм в криві руки автомата і послать нахуй, шоб імпортозаміщонну родіну не об’їдали. Нехай ідуть і стріляють все, шо живе, красиве і неправославне.

І стоять ото побєдєдушки і уєбабушки, милуються красними піонєрскими галстуками і згадують, як то вони єбанізм на одній шостій строїли, який добрий був дєдушка Лєнін, умною і чесною компартія та які були на смак “Дюшески” після міньєта піонєрвожатому.

А з висоти Кремля дивиться на них Блядімір Красноє Соплишко, сцарь домодєдовский, матом отборним ругаєцця, тоже спогади свої піонєрскі обіжено витирає з-під носа і тремтить страшно.

Бо стоїть навпроти нього за столом чорт Еней у вишиванці чорно-червоній, з чубом козацьким, хвацько за вухо закладеним, з люлькою і капшуком за чересом. І загострює чорт Еней кілочка осикового до мікронів найтонших, а поруч смола кипить у казаночку на спиртівочці і трафаретка прямокутна лежить…

Ні-і-і… То не те, про що ви подумали! Де би то порядний український чорт та таке лайно до українського Пекла тягнув?

То Енейко тяжко обідився зранку, шо Блядімір Красне Соплишко проігнорив український розмай і святкує якийсь пубертат комуняцький. Ну, і рішив Енейко татуху-вишиванку тому сказочному довбойобові набити. Шоб вчилась обіззяна людські празники святкувати та еволюціонувала потрохи…

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh