«Закінчено розробку наземного комплексу нового покоління РЕБ, який буде протидіяти загрозам з боку засобів повітряно-космічного нападу. Він включає в себе новітні модулі радіоелектронної розвідки (станції пасивної локації), які здатні вести розвідку з ще більшою деталізацією, ніж комплекс «Москва-1» », – розповів Насенков.
Як пояснив Насенков, в цьому новому комплексі застосовується не тільки тріангуляція, але й інші методи геолокації, зокрема розгалужено-далекомірний і фазовий. Оновлені методи побудови модулів управління, задіяні нові алгоритми організації радіоелектронного придушення. Значно розширена номенклатура і бойові можливості модулів радіоелектронного придушення.
Застосовані в комплексі рішення, зазначив Насенков, дозволяють ефективно придушувати всі сучасні та перспективні радіоелектронні засоби повітряно-космічного базування.
Комплекс 1Л267 «Москва-1» пройшов держвипробування в 2013 році. Він призначений для радіотехнічної розвідки повітряного простору (пошуків джерел радіовипромінювання) на дальності до 400 кілометрів. Комплекс включає в себе автоматизований командний пункт управління для координації роботи зовнішніх засобів радіоелектронного придушення, а також для передачі цільової інформації засобам ППО і ВПС. «Москва-1» може одночасно ставити завдання для дев’яти інших комплексів РЕБ і систем ППО.
Розвідка параметрів цілей ведеться в пасивному режимі (тільки за рахунок перехоплення власного радіовипромінювання), що забезпечує високу скритність роботи станції. Бойовий розрахунок комплексу становить чотири людини, час його розгортання займає 45 хвилин.