Авторські статтіУкраїнське військо

Львівські десантники декілька днів виконували завдання в тилу умовного противника. Фото

На загальновійськовому полігоні ВДВ, що на Житомирщині, завершилося навчання особового складу 80 десантно-штурмової бригади. Протягом трьох днів «крилаті піхотинці» шостої хвилі мобілізації та десантники-учасники АТО вдосконалювали свою майстерність в ході рейдових дій та в практичному застосуванні озброєння як вдень, так і вночі.

Здійснивши марш в район зосередження, вони провели заходи щодо розміщення на місцевості та організації охорони й оборони.

Одним з головних елементів відпрацювання бойового завдання стала взаємодія підрозділу з танковою ротою.

Крім того, десантники здійснили висування з району зосередження у тил умовного противника, визначення ворожих об’єктів та їх знищення.

Ночівля воїнів проходила на ворожій території, тому військовослужбовці вміло замаскувались. Рано-вранці, використовуючи темряву, вирушити на визначений рубіж для продовження рейдових дій.

Після закінчення навчань командир бригади полковник Андрій Ковальчук підбив підсумки: командирам підрозділів було вказано на їхні окремі незначні помилки та відзначено кращі сторони кожного підрозділу.

Львівські десантники старанно вчилися військовій справі, щоб у бойовій обстановці дати рішучу відсіч ворогу!

Міністерство оборони України

One Comment

  1. Я живу в Чехіі.І мені незрозуміло,чому преса України постійно пише,-українські десантники тренуються!То Яворівський,то Житомирський,то ще якийсь полігон…Чому не на Донбасі проводяться навчання?Вже скільки часу виродки-потвори хазяйнують на Сході країни,а десантники все тренуються…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.