Економіка

Разом з дружиною: депутат Герега продовжує вести бізнес в Криму і в Росії

Народний депутат Олександр Герега із дружиною Галиною продовжують вести свій бізнес в анексованому Росією Криму і мають фірму в Московські області.

Про це повідомляють журналісти програми «Схеми».

Відповідно до виписки із реєстру юридичних осіб Російської Федерації, з’явилися в місті у 2014 року українські компанії «Епіцентр К», «Нова лінія» та «Торговий дім «Трейдіком «Інко», кінцевими власниками яких є Галина та Олександр Гереги, заснували у місті Пушкіно Московської області компанію ТОВ «Руслайн».

Фірма Герег «Руслайн Ко» є одним із найбільших платників податку на власність до бюджету анексованого міста Севастополь, звітують чиновники окупаційної влади в пояснювальній записці до звіту про виконання консолідованого бюджету міста у 2017 році. У ній чиновники окупаційної влади називають фірму «Руслайн До» одним із основних платників податку на власність до бюджету анексованого міста.

Керівництво «Руслайн До» активно бере участь у діяльності гіпермаркетів «Новацентр» – ця російська юридична особа почала працювати на місці гіпермаркетів «Епіцентр К» на території півострова.

Наприклад, генеральний директор «Руслайн Ко» у 2017 році клопотав про зміну категорії земель на ділянці одного з гіпермаркетів «Новацентр» у Севастополі на вулиці Відрадній у промислову зону під час обговорення генплану.

Крім того, російська фірма Герег «Руслайн До» ділить один офіс із ТОВ «Русстрой К», яке на 99% володіє компанією «Новацентр» (202 приміщення будинку на Тургенєвській, 8 у місті Пушкіно Московської області).

Олександр Герега у коментарі «Схемами» спочатку заявивши, що йому невідомо про бізнес-діяльність «Епіцентру К» чи афільованих до неї структур у Росії чи Криму, а потім додав: «Хто його знає. Може, ми і маємо стосунок до цих компаній, і підпільно працюємо на ворожій території, щоби рано чи пізно розпалити пожежу, яка буде крокувати цими територіями, і ці території також стануть такими ж незалежними, як наша країна».

«На території Росії і Криму українським компаніям просто неможливо працювати», – додав він.

У 2015 році журналісти «Схем» з’єднання єднання ясували, що діяльність у гіпермаркетах замість української фірми у 2014 році почала проводити на тій годину новостворена російська юридична особа з назвою «Новацентр». Очолив її колишній комерційний директор українського «Епіцентру К» у Криму Юрій Носач.«Епіцентр К» постачав товари на полиці гіпермаркетів «Новацентр До» кримського через посередника – фірму «Алмера».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України