Разом з дружиною: депутат Герега продовжує вести бізнес в Криму і в Росії

Народний депутат Олександр Герега із дружиною Галиною продовжують вести свій бізнес в анексованому Росією Криму і мають фірму в Московські області.

Про це повідомляють журналісти програми «Схеми».

Відповідно до виписки із реєстру юридичних осіб Російської Федерації, з’явилися в місті у 2014 року українські компанії «Епіцентр К», «Нова лінія» та «Торговий дім «Трейдіком «Інко», кінцевими власниками яких є Галина та Олександр Гереги, заснували у місті Пушкіно Московської області компанію ТОВ «Руслайн».

Фірма Герег «Руслайн Ко» є одним із найбільших платників податку на власність до бюджету анексованого міста Севастополь, звітують чиновники окупаційної влади в пояснювальній записці до звіту про виконання консолідованого бюджету міста у 2017 році. У ній чиновники окупаційної влади називають фірму «Руслайн До» одним із основних платників податку на власність до бюджету анексованого міста.

Керівництво «Руслайн До» активно бере участь у діяльності гіпермаркетів «Новацентр» – ця російська юридична особа почала працювати на місці гіпермаркетів «Епіцентр К» на території півострова.

Наприклад, генеральний директор «Руслайн Ко» у 2017 році клопотав про зміну категорії земель на ділянці одного з гіпермаркетів «Новацентр» у Севастополі на вулиці Відрадній у промислову зону під час обговорення генплану.

Крім того, російська фірма Герег «Руслайн До» ділить один офіс із ТОВ «Русстрой К», яке на 99% володіє компанією «Новацентр» (202 приміщення будинку на Тургенєвській, 8 у місті Пушкіно Московської області).

Олександр Герега у коментарі «Схемами» спочатку заявивши, що йому невідомо про бізнес-діяльність «Епіцентру К» чи афільованих до неї структур у Росії чи Криму, а потім додав: «Хто його знає. Може, ми і маємо стосунок до цих компаній, і підпільно працюємо на ворожій території, щоби рано чи пізно розпалити пожежу, яка буде крокувати цими територіями, і ці території також стануть такими ж незалежними, як наша країна».

«На території Росії і Криму українським компаніям просто неможливо працювати», – додав він.

У 2015 році журналісти «Схем» з’єднання єднання ясували, що діяльність у гіпермаркетах замість української фірми у 2014 році почала проводити на тій годину новостворена російська юридична особа з назвою «Новацентр». Очолив її колишній комерційний директор українського «Епіцентру К» у Криму Юрій Носач.«Епіцентр К» постачав товари на полиці гіпермаркетів «Новацентр До» кримського через посередника – фірму «Алмера».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh