Авторські статтіТехно

Програміст написав новий ігровий додаток з допомогою MS Excel. Відео

Програміст-любитель написав ігровий движок з допомогою таблиці MS Excel. Програма, створена комп’ютерником, дозволяє частково відтворити популярну тривимірну гру DOOM.

Автор розробки заявив, що для створення ігрового движка йому знадобилося використовувати графічний редактор Visual Basic for Applications, що функціонує в MS Excel. Додаток забезпечує використання спочатку прописаних макросів і створення графіки. Розробник зумів зробити потрібний набір спеціальних інструкцій, використовуючи формули таблиці MS Excel.

Програмне забезпечення для шутерів є дуже складним для програмістів, оскільки ігри від першої особи повинні забезпечувати певну віртуальну свободу і дозволяти змінювати руху в хаотичній формі без прив’язки до подій. Забезпечувати все це має спеціальний набір алгоритмів, що залежно від ступеня складності гри може бути численним.

Потрібно звернути увагу на те, що програміст-ентузіаст зумів пристосувати свій винахід до управління клавіатурою і мишкою і змінювати рівень освітлення в грі DOOM.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України